Time
| League
| Home
| Away
|
08:00 |
Chinese Champions League |
Changchun Shenhua |
Wuhan Xiaoma |
10:00 |
Chinese Champions League |
Datong Saishi |
Shanxi Longchengren |
11:00 |
International Club Friendly |
Kolos Kovalyovka |
FK Nyva Buzova |
12:00 |
CAFA U-20 |
Uzbekistan U20 |
Tajikistan U20 |
13:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Jonkopings Sodra U21 |
IFK Varnamo U21 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Defensores Unidos U20 |
All Boys U20 |
14:00 |
International Club Friendly |
FK Shkupi |
Egnatia |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
HB Chelghoum Laid U21 |
RC Arba U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
MC El Bayadh U21 |
CS Constantine U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
ES Setif U21 |
MC Alger U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
JS Kabylie U21 |
NC Magra U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
USM Khenchela U21 |
CR Belouizdad U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
MC Oran U21 |
JS Saoura U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
Paradou AC U21 |
US Biskra U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
USM Alger U21 |
ASO Chlef U21 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Argentino de Rosario |
CA Lugano |
11:00 |
International Club Friendly |
Radnicki 1923 Kragujevac |
FK Zvijezda 09 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Marijampole City |
FK Riteriai B |
17:30 |
Senegal Premier League |
Pikine |
CNEPS Excellence |
17:30 |
Senegal Premier League |
ASC Jaraaf |
Mbour |
17:30 |
Senegal Premier League |
Linguere |
Generation Foot |
17:30 |
Senegal Premier League |
Casamance |
AS Douanes Dakar |
17:30 |
Senegal Premier League |
AS Dakar Sacre Coeur |
US Goree |
17:30 |
Senegal Premier League |
Diambars |
Guediawaye |
17:30 |
Senegal Premier League |
Teunhueth FC |
SONACOS |
21:00 |
USA USL League Two |
Philadelphia Lone Star |
Real Central NJ |
23:00 |
Women in American Games |
Puerto Rico (W) |
Mexico (W) |
23:00 |
USA USL League Two |
FC Buffalo |
Toledo Villa FC |
23:00 |
USA USL League Two |
Pathfinder FC |
West Mass Pioneers |
23:30 |
USA USL League Two |
SC United Bantams |
Asheville City |
23:00 |
USA Women Premier League |
Michigan Legends (W) |
Michigan Hawks (W) |
12:30 |
BSWCP |
Egypt Beach Soccer |
Libya Beach Soccer |
15:15 |
BSWCP |
Comoros Beach Football Team |
Morocco Beach Soccer |
15:00 |
Colombia Regional League |
Atletico Nacional Medellin Reserves |
CD Gallegol S.A.S. |
00:00 |
USL W-League Women |
RKC Third Coast (W) |
Green Bay Glory (W) |
11:00 |
International Club Friendly |
FK Sutjeska Niksic |
FK Zeljeznicar |
14:00 |
Greece National B |
Panserraikos |
Apollon Larissas |
16:30 |
International Club Friendly |
Eintracht Braunschweig |
Hessen Kassel |
17:00 |
International Club Friendly |
Eckernforder SV |
Holstein Kiel II |
17:00 |
International Club Friendly |
TSV Buchbach |
VFB Hallbergmoos |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Mid Ulster (W) |
Sion Swifts (W) |
23:00 |
Chile Primera D |
Colchagua CD |
Comunal Cabrero |
23:00 |
USA USL League Two |
FC Lehigh Valley United |
Reading United |
23:00 |
USA USL League Two |
Fort Wayne FC |
Dayton Dutch Lions |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Miami Dutch Lions FC |
Miami Beach CF |
23:00 |
USL W-League Women |
AFC Ann Arbor (W) |
Midwest United (W) |
16:30 |
BSWCP |
Senegal Beach Soccer |
Tanzania Beach Football Team |
00:30 |
USA USL League Two |
Peoria City |
Chicago Dutch Lions |
01:30 |
USA USL League Two |
Marin FC Legends |
San Francisco Glens SC |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Sonthofen |
FC Augsburg II |
17:00 |
International Club Friendly |
Deutschlandsberger SC |
Sturm Graz (Youth) |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Mirassol FC Youth |
Mogi Mirim (Youth) |
22:00 |
USA Independent League |
Gold Star FC Detroit |
Michigan Stars |
15:00 |
International Club Friendly |
Arsenal Tivat |
FK Zvijezda 09 |
15:59 |
International Club Friendly |
Novi Pazar |
FK Napredak Krusevac |
09:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Lubin B |
Farul Constanta |
23:00 |
USL W-League Women |
Green Bay Glory (W) |
Minnesota Aurora FC (W) |
01:00 |
USA Women Premier League |
Indios Denver (W) |
Boulder County United (W) |
12:15 |
Brunei Super League |
IKLS FC |
MS PDB |
12:15 |
Brunei Super League |
Bakes FC |
Kota Ranger |
14:00 |
International Club Friendly |
Bayer Leverkusen (W) |
Zwolle (W) |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
RC Arba U21 |
Paradou AC U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
ASO Chlef U21 |
USM Khenchela U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
US Biskra U21 |
MC Oran U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
CS Constantine U21 |
USM Alger U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
CR Belouizdad U21 |
JS Kabylie U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
NC Magra U21 |
HB Chelghoum Laid U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
MC Alger U21 |
MC El Bayadh U21 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
JS Saoura U21 |
ES Setif U21 |
15:00 |
Ivory Coast Premier Division |
AF Amadou Diallo Djekanou |
ES Bafing |
15:00 |
Ivory Coast Premier Division |
LYS Sassandra |
Bouake FC |
15:00 |
Ivory Coast Premier Division |
Sporting Gagnoa |
ASI Abengourou |
15:00 |
Ivory Coast Premier Division |
USC Bassam |
Societe Omnisports De L'Armee |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Liefering |
WSC Hertha Wels |
15:59 |
Lithuania - 2.Division |
FK Riteriai B |
NFA Kaunas |
17:30 |
International Club Friendly |
SC Victoria Hamburg |
FC Teutonia 05 |
23:00 |
USA USL League Two |
Ocean City Noreasters |
Real Central NJ |
23:00 |
USA USL League Two |
FC Buffalo |
Kings Hammer FC |
17:30 |
International Club Friendly |
Yverdon |
Breitenrain |
23:30 |
USL W-League Women |
Christos FC (W) |
Eagle FC (W) |
16:30 |
International Club Friendly |
SC Gleisdorf |
TSV Hartberg |
17:15 |
International Club Friendly |
TSV Hartberg |
Grazer AK |
18:00 |
International Club Friendly |
Grazer AK |
SC Gleisdorf |
15:00 |
Colombia Regional League |
Talento y Vida |
Politecnico J.I.C. |
04:30 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Belmont Swansea United SC |
Kahibah FC |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Ballarat City FC |
Beaumaris |
06:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Tweed United |
Robina City Blue |
08:30 |
International Club Friendly |
Teplice |
FK Prepere |
09:00 |
International Club Friendly |
Gornik Leczna |
Motor Lublin |
10:00 |
Korea Challengers League |
Gimhae City |
Goyang KH FC |
10:00 |
International Club Friendly |
Nurnberg (Youth) |
FC Ingolstadt 04 Am |
12:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Ahlen |
CS Universitatea Craiova |
13:00 |
Finland Kolmonen |
SAPA |
LPS Helsinki |
14:00 |
International Club Friendly |
Stenhousemuir |
Stuttgarter Kickers |
14:00 |
International Club Friendly |
St Ives Town |
Cambridge City |
14:00 |
International Club Friendly |
Redditch United |
Llantwit Major |
18:00 |
Libyan Premier League |
AlHilal |
Al ittihad(LBY) |
22:00 |
USA USL League Two |
West Virginia Alliance FC |
Charlotte Independ B |
22:30 |
Uruguay League Women |
Racing Club de Montevideo (W) |
Boston River (W) |
23:00 |
USA Women Premier League |
Maine Footy (W) |
Scorpions SC (W) |
23:00 |
USA USL League Two |
Cedar star |
Long Island Rough Riders |
23:00 |
USA USL League Two |
Flint City Bucks |
South Bend Lions |
23:00 |
USA USL League Two |
Hudson Valley Hammers |
Morris Elite |
23:00 |
USA USL League Two |
NONA FC |
Florida Elite |
23:00 |
USA USL League Two |
Reading United |
Philadelphia Lone Star |
23:30 |
USA USL League Two |
SC United Bantams |
East Atlanta |
23:30 |
USA USL League Two |
Sarasota Paradise |
St Petersburg FC Aztecs |
09:30 |
International Club Friendly |
Vitoria Guimaraes |
Oliveirense |
12:00 |
International Club Friendly |
TSG Hoffenheim (Youth) |
Pforzheim |
14:00 |
International Club Friendly |
Kidsgrove Athletic |
Port Vale |
14:00 |
International Club Friendly |
Vauxhall Motors |
Ruthin Town FC |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Terra e Mar |
Maranguape CE |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
FF Sport Nova Cruz |
AA Dimensao Saude |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Guarany de Sobral U20 |
EC Uniao U20 |
21:00 |
USL W-League Women |
FC Westchester (W) |
Manhattan SC (W) |
23:00 |
Uruguay Segunda |
CSyD Cooper |
Villa Espanola |
15:59 |
Argentina Youth League |
CA Estudiantes Caseros U20 |
Talleres Remedios U20 |
01:00 |
USA Women Premier League |
Fresno freeze (W) |
San Ramon (W) |
04:00 |
TAS Premier Championship |
South Hobart Reserves |
University of Tasmania SC |
04:30 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Toronto Awaba |
West Wallsend SC |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Tuggeranong Utd(W) |
Gungahlin United(W) |
08:30 |
International Club Friendly |
DJK Ammerthal |
Nurnberg |
13:00 |
Ireland U19 League |
Bohemians U19 |
Galway United U19 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Treze U20 |
AD Guarabira U20 |
14:00 |
International Club Friendly |
St. Gallen |
Bellinzona |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Brattvag |
Lyn Oslo |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Lietava Jonava |
FK Neptunas Klaipeda |
17:00 |
Iceland U19 League |
IR LettirU19 |
Dahl vickreni Ma GREE U19 |
20:00 |
USA USL League Two |
Oly Town FC |
Capital City FC |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Erie Commodores |
FC Columbus |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Serra Macaense U20 |
Paduano EC U20 |
16:30 |
Gambia Division 2 |
BK Milan |
Tallinding United |
01:00 |
USA Women Premier League |
Los Angeles Surf (W) |
Rebels Empire (W) |
23:30 |
USL Championship |
Loudoun United |
Hartford Athletic |
09:00 |
Chinese Champions League |
Beijing Smart Sky Football Club |
Baoding Bootscity Athletics Football Club |
16:10 |
Brazil Serie A |
Kenya |
Rwanda |
16:13 |
Calcutta Football League |
Kidderpore SC |
Calcutta Customs |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Colegiales Reserves |
Sacachispas Reserves |
18:00 |
Iceland U19 League |
Vikingur U19 |
Fjolnir U19 |
21:00 |
USA USL League Two |
Philadelphia Lone Star |
West Chester United |
23:00 |
Uruguay League Women |
Torque (W) |
Danubio (W) |
08:00 |
Vietnam Second Division |
Lam Dong |
Dak Lak |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Quang Nam Reserves |
Da Nang II |
15:00 |
Libyan Premier League |
Al-Ahli tripoli |
AlHilal |
17:00 |
Libyan Premier League |
Al ittihad(LBY) |
Abu Salim |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico Cajazeirense U20 |
Esporte de Patos U20 |
23:00 |
USA USL League Two |
FC Buffalo |
AFC Cleveland |
23:00 |
USA USL League Two |
Tampa Bay United |
Swan City SC |
23:30 |
USA USL League Two |
Hudson Valley Hammers |
New Jersey Copa |
11:00 |
International Club Friendly |
Saint Mirren |
Ayr United |
17:00 |
International Club Friendly |
Greuther Furth (Youth) |
TSV Kornburg |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Dong Nai Berjaya |
TP Ho Chi Minh II |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nacional de Patos U20 |
Cruzeiro (Youth) |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Villa San Carlos Reserves |
CA San Miguel Reserves |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Argentino Quilmes Reserves |
Atletico Fenix Reserves |
17:30 |
Argentina Reserve League |
CA Ituzaingo Reserves |
CS Dock Sud Reserves |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Los Andes Reserves |
Argentino Merlo Reserves |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Merlo Reserves |
Talleres Remedios Reserves |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Armenio Reserves |
Acassuso Reserves |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
HK Kopavogur (W) |
Augnablik (W) |
23:00 |
USA USL League Two |
Blackwatch Rush |
Pathfinder FC |
05:00 |
Beach Soccer World Cup Europe qualifiers |
Belarus Beach Soccer |
Denmark Beach Soccer |
11:00 |
Mongolia National League Women |
Khad (W) |
Kharaatsai (W) |
10:00 |
Calcutta Football League |
Mohammedan SC |
United SC Kolkata |
11:00 |
International Club Friendly |
Alashkert |
Alania Vladikavkaz |
17:00 |
Senegal FA Cup |
Pikine |
ASC Jaraaf |
00:00 |
USA Women Premier League |
Austin Rise (W) |
Lonestar SC (W) |
10:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Souths United SC (W) |
Eastern Suburbs SC (W) |
10:45 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Salisbury Inter Reserves (W) |
Adelaide Comets Reserve (W) |
23:00 |
USA USL League Two |
Kings Hammer FC |
Toledo Villa FC |
23:00 |
USA USL League Two |
Ocean City Noreasters |
Philadelphia Lone Star |
23:00 |
USA USL League Two |
St Petersburg FC Aztecs |
Altitude Rush |
23:00 |
USA USL League Two |
Thunder Bay cold |
Minneapolis City SC |
06:00 |
International Club Friendly |
Shimshon Kafr Qasim |
Hapoel Ramat Gan |
19:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sena Madureira AC U20 |
Atletico Acreano U20 |
12:00 |
International Club Friendly |
Widzew lodz |
Puszcza Niepolomice |
02:45 |
FFSA SLR |
Adelaide Victory Reserves |
Adelaide Raiders SC Reserve |
03:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Cobras Reserves |
Playford Reserves |
03:15 |
FFSA SLR |
Para Hills Reserves |
Port Adelaide Pirates Reserves |
03:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Launceston United (W) |
Clarence Zebras (W) |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Goulburn Valley Suns |
Box Hill United SC |
05:30 |
Australia South Australia State League 2 |
Pontian Eagles |
Salisbury United |
05:45 |
TAS Premier Championship |
Launceston United Reserves |
Launceston City B |
06:15 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Altona Magic U21 |
Heidelberg United U21 |
08:00 |
International Club Friendly |
FK Backa Topola |
Sturm Graz |
08:00 |
Australia Victoria State League |
Geelong Sc |
North Sunshine Eagles |
09:00 |
International Club Friendly |
Teplice |
Dukla Banska Bystrica |
09:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Southport Warriors |
Murwillumbah |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Viljandi Tulevik |
JK Welco Elekter |
11:00 |
International Club Friendly |
Randers FC |
Lyngby |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
AC Tres Coracoes U20 |
America Teofilo Otoni MG U20 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico PE U20 |
Sport Club Recife Youth |
14:00 |
Lithuania II Lyga |
DFK Dainava Alytus B |
Niesky |
15:59 |
Jordan League Women |
Al Istiqlal (W) |
Al Naser (W) |
18:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Toronto Falcons |
Weston United |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CA Porto PE U20 |
Santa Cruz PE U20 |
19:00 |
Chile Primera D |
Chimbarongo FC |
CD Provincial Ranco |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
San Jose de Oruro |
Club Deportivo Sur Car |
20:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Hamilton City |
Dynamo Toronto |
20:00 |
USA USL League Two |
San Francisco Glens SC |
Marin FC Legends |
20:00 |
USA USL League Two |
Black Rock FC |
AC Connecticut |
23:00 |
USA USL League Two |
FC Buffalo |
Dayton Dutch Lions |
23:00 |
USA USL League Two |
FC Carolinas |
Charlotte Independ B |
23:00 |
USA USL League Two |
Lionsbridge FC |
Christos FC |
23:00 |
USA USL League Two |
The Villages |
NONA FC |
23:00 |
USA USL League Two |
West Virginia Alliance FC |
North Carolina Fusion U23 |
23:30 |
USA USL League Two |
Asheville City |
Tennessee SC |
23:30 |
USA USL League Two |
Ironbound SC |
Cedar star |
23:30 |
USA USL League Two |
FC Motown |
Westchester Flames |
11:00 |
Finland Kolmonen |
PKKU II |
KoiPS |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Guarani de Juazeiro U20 |
EC Uniao U20 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lechia Gdansk |
Olimpia Elblag |
09:00 |
International Club Friendly |
Aalborg |
Hobro |
09:30 |
International Club Friendly |
SC Bregenz |
Rotenberg |
11:00 |
International Club Friendly |
Hertha BSC Berlin Youth |
Hannover 96 Am |
15:59 |
International Club Friendly |
OFK Beograd |
FK Prva Iskra Baric |
14:00 |
International Club Friendly |
Prescot Cables |
Holywell |
13:30 |
International Club Friendly |
Dergview FC |
Dollingstown |
10:00 |
International Club Friendly |
Lech II Poznan |
Gornik Polkowice |
13:00 |
Uruguay Segunda |
Salus |
CA Terremoto |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Chivas Guadalajara U23 |
Atletico San Luis U23 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Fernandopolis |
Rio Branco(SP) |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Gremio Esportivo Laranjeiras |
SC Brasil Capixaba |
13:00 |
Village Super League |
Zhai Hao Village Football Team |
Langdong Town Pingdi Village Football Team |
23:00 |
USA Women Premier League |
Cultures United FC W |
OSA Seattle (W) |
22:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sport Lagoa Seca U20 |
Serrano PB U20 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Cesar Vallejo W |
Atletico Trujillo W |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Croatia FC U23 |
Tuggeranong United U23 |
22:30 |
International Club Friendly |
AA Dimensao Saude |
Miguelense FC |
00:30 |
Guyana Elite League |
GDF FC |
Fruta Conquerors FC |
04:30 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Cessnock City Hornets |
Toronto Awaba |
04:30 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Kahibah FC |
West Wallsend SC |
04:30 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Wallsend |
Belmont Swansea United SC |
04:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra Olympic(W) |
Belconnen United (W) |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
ANU FC (W) |
Tuggeranong Utd(W) |
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Spring Hills FC (W) |
Casey Comets (W) |
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Glen Waverley SC (W) |
Brunswick Juventus (W) |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Blacktown Spartans(W) |
Football NSW Institute (W) |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Aime Rigi (W) |
Northern Tigers FC (W) |
07:00 |
WAUS WD1 |
Perth RedStar (W) |
NTC Football West (W) |
07:00 |
WAUS WD1 |
Balcatta (W) |
Curtin University FC (W) |
09:00 |
Korea League 4 |
Goyang Happiness FC |
Jinju Citizen |
10:00 |
Korea Challengers League |
Goyang KH FC |
Siheung City |
11:00 |
South Africa League Women |
Sapphire FC (W) |
Westville United (W) |
12:00 |
UEFA - EURO U21 Qualifying |
San Marino U21 |
Norway U21 |
12:00 |
International Club Friendly |
Tennis Borussia Berlin |
SC Charlottenburg |
12:00 |
International Club Friendly |
SF Hamborn 07 |
Rot-Weiss Oberhausen |
13:00 |
International Club Friendly |
TUS Bovinghausen 04 |
FC Preussen Espelkamp |
17:00 |
Senegal Ligue 2 |
Dakar Universite Club |
ASC Port Autonome |
17:00 |
Senegal Premier League |
Pikine |
SONACOS |
17:00 |
Senegal Premier League |
Linguere |
AS Douanes Dakar |
17:00 |
Senegal Premier League |
Casamance |
Mbour |
17:00 |
Senegal Premier League |
AS Dakar Sacre Coeur |
CNEPS Excellence |
17:00 |
Senegal Premier League |
Diambars |
Generation Foot |
17:00 |
Senegal Premier League |
Teunhueth FC |
ASC Jaraaf |
17:00 |
Senegal Premier League |
US Goree |
Guediawaye |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Guillermo Brown |
Defensores de Belgrano |
18:30 |
Uruguay League Women |
CA River Plate (W) |
Defensor Sporting (W) |
20:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Club Sporting Victoria (W) |
Defensores Del Ilucan (W) |
20:30 |
Peru Primera Division |
Carlos Manucci |
Deportivo Municipal |
21:00 |
USA USL League Two |
New Jersey Copa |
Morris Elite |
21:00 |
USA USL League Two |
San Francisco City |
Monterey Bay FC 2 |
21:30 |
Chile Primera Division |
Colo Colo |
CD Copiapo S.A. |
22:00 |
Uruguay League Women |
Boston River (W) |
Racing Club de Montevideo (W) |
23:00 |
USA USL League Two |
Ocean City Noreasters |
FC Lehigh Valley United |
23:05 |
Primera Division Liga MX |
Queretaro FC |
Club America |
09:00 |
International Club Friendly |
OFK Petrovac |
Borac Banja Luka |
05:00 |
Mongolia National League Women |
Ilch (W) |
Khad (W) |
18:00 |
Uruguay Segunda |
CA Atenas |
Miramar Misiones FC |
09:00 |
International Club Friendly |
FK Vozdovac Beograd |
FK Zvijezda 09 |
18:30 |
Argentina Regional League |
CA Defensores de Villa Cassini |
America de Gral San Martin |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Dong Thap |
Vinh Long |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Tien Giang |
Dong Nai Berjaya |
15:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Beer Sheva |
Omonia Nicosia FC |
17:00 |
Finland Kolmonen |
Kings |
NiemU |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Sochi |
Yenisey Krasnoyarsk |
11:30 |
Paraguay reserve team league |
Cerro Porteno Asuncion Reserves |
Guarina reserve |
08:30 |
International Club Friendly |
Nice |
Saint Gilloise |
09:00 |
International Club Friendly |
Mladost Lucani |
Habitpharm Javor |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Shabab Al Ghazieh |
Al-Hikma |
15:59 |
Colombia Regional League |
Sellos Colombianos |
Talento y Vida |
17:00 |
International Club Friendly |
SVL Flavia Solva |
SV Wildon |
17:30 |
International Club Friendly |
USC Paloma |
FC Teutonia 05 |
18:30 |
International Club Friendly |
Workington |
Morecambe |
18:45 |
International Club Friendly |
Eastbourne Borough |
Aldershot Town |
18:45 |
International Club Friendly |
Guiseley |
Barnsley |
18:45 |
International Club Friendly |
Brentwood Town |
Leyton Orient |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KFR Hvolsvollur |
KRIA |
23:00 |
USA USL League Two |
Brevard SC |
NONA FC |
23:30 |
USA USL League Two |
SC United Bantams |
Dalton Red Wolves SC |
11:00 |
International Club Friendly |
Dundee United |
Saint Mirren |
17:30 |
International Club Friendly |
Ardagger |
Donau Linz |
19:00 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Spain U19 |
Italy U19 |
11:30 |
International Club Friendly |
Bristol City |
Reading |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensores de Belgrano Reserves |
Temperley Reserves |
15:00 |
International Club Friendly |
Gyori ETO |
Komarom VSE |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
ASO Chlef U21 |
USM Khenchela U21 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
CA San Telmo Reserves |
Deportivo Riestra Reserves |
15:59 |
International Club Friendly |
Sileks |
Voska Sport |
15:59 |
International Club Friendly |
Portimonense |
Celtic FC |
17:00 |
International Club Friendly |
SC Schwaz |
SV Hall |
18:00 |
Iceland U19 League |
HK YmirU19 |
Vikingur U19 |
21:00 |
USA USL League Two |
Pathfinder FC |
Vermont Green |
23:00 |
USA USL League Two |
Hudson Valley Hammers |
Westchester Flames |
23:00 |
USA USL League Two |
Kalamazoo |
South Bend Lions |
23:00 |
USA USL League Two |
St Petersburg FC Aztecs |
Sarasota Paradise |
23:00 |
USA USL League Two |
The Villages |
Swan City SC |
23:00 |
USA USL League Two |
Thunder Bay cold |
Bavarian |
23:00 |
USA USL League Two |
Virginia Beach City |
Northern Virginia FC |
23:30 |
Brazil Copa Gaucho |
Uniao Frederiquense RS |
EC Juventude II |
23:30 |
USA USL League Two |
Ironbound SC |
FC Motown |
22:30 |
Dominican Republic Liga |
Middleham United FC |
LA STARZ |
16:00 |
International Club Friendly |
Posusje |
FK Velez Mostar |
00:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Williams Kemmis |
Asociacion Deportiva Everton Olimpia |
00:00 |
USA USL League Two |
Chicago City SC |
Chicago Dutch Lions |
19:30 |
Iceland U19 League |
Grotta Kria U19 |
Keflavik Reynir Vidir II U19 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensores Unidos Reserves |
Villa Dalmine Reserves |
15:59 |
International Friendly |
Bulgaria (W) |
Turkmenistan (W) |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Quilmes Reserves |
Chacarita Juniors Reserves |
18:30 |
Argentina Reserve League |
CSD Flandria Reserves |
Deportivo Camioneros Reserves |
18:30 |
Argentina Regional League |
C.U.N.E. |
Defensores Puerto Vilelas |
19:00 |
International Club Friendly |
Cheshunt |
Bishop's Stortford |
23:00 |
USA USL League Two |
FC Lehigh Valley United |
Philadelphia Lone Star |
08:00 |
International Club Friendly |
Energetik-BGU Minsk |
Alania Vladikavkaz |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Jacioba AL U23 |
CE Olhodaguense U23 |
02:00 |
International Friendly |
Canada (W) |
England (W) |
09:00 |
International Club Friendly |
Sporting CP |
Estrela da Amadora |
10:00 |
International Friendly |
Colombia (W) |
Ireland (W) |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Yarraville |
Keilor Park SC |
13:00 |
Argentina Youth League |
CA Brown de Adrogue U20 |
Chacarita Juniors U20 |
17:00 |
International Club Friendly |
Holzhausen |
Freiberg |
15:59 |
International Club Friendly |
Otrokovice |
MFK Dubnica nad Vahom |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
FC Atlético Cearense U20 |
EC Uniao U20 |
15:00 |
International Club Friendly |
Quevilly |
Crvena Zvezda |
05:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Moreton Bay United (W) |
Dare southwest Queensland (W) |
06:10 |
Northern NSW U20 League |
Sutherland Sharks U20 |
Blacktown City FC U20 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Mt Druitt Town Rangers U20 |
Manly United U20 |
07:30 |
Australia Brisbane Capital League 2 |
ANU |
Belconnen United |
08:00 |
Australian cloth |
Centenary Stormers |
Acacia Ridge |
08:00 |
Australian cloth |
North Pine United |
Bayside United FC |
08:00 |
Australian cloth |
North Brisbane |
Virginia United |
08:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Westgate |
Banyule City |
08:30 |
International Club Friendly |
THSE Szabadkikoto |
Gyongyos |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Malaysia Universiteti |
Armed Forces FC |
09:00 |
International Club Friendly |
Paksi B |
Szekszard UFC |
09:00 |
Singapore National Football League |
Singapore Khalsa Association |
Racing Club Warwick FC |
10:00 |
Korea Challengers League |
Goyang KH FC |
Busan Transportation Corporation |
10:00 |
Vietnam Second Division |
PVF Vietnam |
Quang Nam Reserves |
11:30 |
Singapore National Football League |
Project Vaults Oxley SC |
Singapore Cricket Club |
12:00 |
Argentina Youth League |
Defensores Unidos U20 |
Nueva Chicago U20 |
12:30 |
International Club Friendly |
Zwolle (W) |
SC Heerenveen (W) |
13:00 |
International Club Friendly |
Pontardawe Town |
Swansea University |
13:00 |
Norway Division 4 |
Frigg |
Fana |
14:00 |
International Club Friendly |
Dundela |
Glentoran FC |
15:00 |
International Club Friendly |
Kazincbarcika |
Csakvari TK |
15:59 |
International Club Friendly |
SC Schwaz |
Innsbrucker AC |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Juventude U20(RS) |
Monsoon FC U20 |
20:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Toronto Falcons |
Hamilton City |
20:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nova Mutum EC U20 |
Sociedade Acao U20 |
23:00 |
USA USL League Two |
Boston Bolts |
Seacoast Utd Phantoms |
23:00 |
USA USL League Two |
Pathfinder FC |
Blackwatch Rush |
23:30 |
USA USL League Two |
Asheville City |
North Alabama |
23:30 |
USA USL League Two |
Ironbound SC |
Morris Elite |
23:30 |
USA USL League Two |
FC Motown |
Cedar star |
19:00 |
Chile Primera D |
Municipal Salamanca |
Santiago City |
19:00 |
Chile Primera D |
Comunal Cabrero |
CD Rancagua Sur |
11:00 |
International Club Friendly |
SV Tasmania Berlin |
Berliner AK 07 |
11:00 |
South Africa League Women |
RV United (W) |
Burnley SA (W) |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sociedade Boca Junior U20 |
Forca Jovem Aquidaba U20 |
14:00 |
International Club Friendly |
Tonbridge Angels |
Dulwich Hamlet |
14:00 |
International Club Friendly |
Westfields |
Eastbourne Borough |
09:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Lubin B |
Gawin Sleza Wroclaw |
12:00 |
International Club Friendly |
Stuttgarter Kickers (Youth) |
FC Augsburg II |
14:00 |
International Club Friendly |
Chatham Town |
Faversham Town |
21:30 |
Brazil Serie A |
America MG |
Vasco da Gama |
12:00 |
International Club Friendly |
Al-Arabi SC |
Al-Adalh |
12:30 |
International Club Friendly |
SC Victoria Hamburg |
SV Preussen 09 Reinfeld |
13:00 |
International Club Friendly |
Oud Heverlee |
Kortrijk |
14:00 |
International Club Friendly |
Guiseley |
Curzon Ashton FC |
14:30 |
International Club Friendly |
FC Saburtalo Tbilisi |
Lokomotiv Tbilisi |
15:59 |
International Club Friendly |
Standard Liege |
Sprimont |
15:00 |
International Club Friendly |
Benesov |
FK Graffin Vlasim |
15:59 |
International Club Friendly |
ASK Voitsberg |
KAC 1909 |
18:00 |
Brazil Campeonato Sergipano A2 |
America EC Pedrinhas |
Independente Simao Dias |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Hobart United |
University of Tasmania SC |
09:00 |
International Club Friendly |
Dezembro |
Sporting CP B |
19:30 |
Bolivia Regional Cup |
Academia Deportiva Fancesa |
Independiente Camargo |
02:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Gungahlin Utd U23 |
West Canberra Wanderers FC U23 |
03:00 |
Fiji National League |
Rewa FC |
Tailevu Naitasiri |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Wollongong Wolves U20 |
NWS Spirit FC U20 |
03:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Sunshine Coast U23 |
Logan Lightning U23 |
18:00 |
England Reserves League |
Dinamo AL |
FF Sport Nova Cruz |
04:00 |
Australia Victoria State League |
Ballarat City FC |
Boroondara |
09:00 |
J2 League |
Blaublitz Akita |
Machida Zelvia |
10:00 |
Korea League 4 |
Sejong Vanesse FC |
Goyang Happiness FC |
10:30 |
International Club Friendly |
Monchengladbach AM. |
SV Drochtersen/Assel |
11:00 |
International Club Friendly |
SV Tasmania Berlin |
SC Charlottenburg |
11:00 |
International Club Friendly |
FSV luckenwalde |
Eilenburg |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kyzylzhar Petropavlovsk |
Tobol Kostanai |
12:30 |
International Club Friendly |
Hamilton FC (W) |
Morton (W) |
12:30 |
International Club Friendly |
Sparta Lichtenberg |
VfB Concordia Britz |
13:00 |
Ireland U19 League |
Finn Harps U19 |
Longford Town U19 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Zenit Izhevsk |
FK Orenburg-2 |
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
Suduva |
FK Panevezys |
16:30 |
Peru Reserves League |
AD Tarma Reserves |
Atletico Grau Reserves |
20:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Alianza Petrolera |
Boyaca Chico |
20:00 |
Peru B League |
Deportivo Llacuabamba |
Santos Ica |
20:00 |
Peru B League |
Los Chankas |
FC Carlos Stein |
23:00 |
USA USL League Two |
Ocean City Noreasters |
West Chester United |
23:00 |
USA USL League Two |
Vermont Green |
Boston City FC (USA) |
18:00 |
International Club Friendly |
KVSK Lommel |
Alemannia Aachen |
11:00 |
International Club Friendly |
TuS Heeslingen |
Eimsbutteler TV |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Miguelense FC |
Jacyoba AC |
14:00 |
Bolivia Regional Cup |
CD Torre Fuerte |
Ciudad Nueva Santa Cruz |
09:00 |
Chinese Champions League |
Ningxia Renfangzhong |
Kaifeng Songyun FC |
15:59 |
International Club Friendly |
HNK Cibalia |
NK Dugopolje |
17:00 |
International Club Friendly |
Hertha 06 Charlotten |
Berliner SC |
16:30 |
International Club Friendly |
Brabrand |
IF Lyseng |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Club General Caballero Reserves |
Sportivo Trinidense Reserves |
08:30 |
Cambodia Cup |
Kampot |
Kampong Speu Province |
17:00 |
International Club Friendly |
St. Johann |
Debrecin VSC |
14:00 |
International Club Friendly |
Polonia Laziska Gorne |
FC Vorskla Poltava |
15:00 |
International Club Friendly |
Genoa |
WSG Swarovski Tirol |
15:30 |
International Club Friendly |
SR Donaufeld Wien |
First Wien 1894 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Vsetin |
Otrokovice |
17:00 |
International Club Friendly |
Tus Dassendorf |
Phonix Lubeck |
17:00 |
International Club Friendly |
Astoria Walldorf |
FSV Mainz 05 (Youth) |
17:30 |
International Club Friendly |
TSV 1860 Rosenheim |
Worgl Obi SV |
18:30 |
International Club Friendly |
East Kilbride |
Beith |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Arouca |
Boavista FC |
18:45 |
International Club Friendly |
Hayes Yeading United |
Kingstonian |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Guarany AL |
Miguelense FC |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Porto Vitoria |
Gremio Esportivo Laranjeiras |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Real Noroeste |
Rio Branco-ES |
15:59 |
International Club Friendly |
SV Eberstein |
SK Treibach |
17:00 |
International Club Friendly |
ATSV Wolfsberg |
SK Austria Klagenfurt Amateure |
23:30 |
USA USL League Two |
Philadelphia Lone Star |
West Chester United |
14:45 |
International Club Friendly |
ACS Olimpic Zarnesti |
Concordia Chiajna |
09:00 |
International Club Friendly |
FC Dabas |
III.Keruleti TUE |
12:00 |
International Club Friendly |
Belasica Strumica |
FK Dubocica |
13:00 |
International Club Friendly |
Macva Sabac |
Szeged Csanad |
14:00 |
International Club Friendly |
Mechelen |
Excelsior Virton |
15:30 |
International Club Friendly |
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial |
Szekszard UFC |
17:30 |
International Club Friendly |
Engers |
FC Dorndorf |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Fernandopolis |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Spartax Joao Pessoa U20 |
Confianca PB Youth |
18:45 |
International Club Friendly |
Buxton FC |
Halifax Town |
20:30 |
Iceland 4 Deild |
Alafoss |
Lettir Reykjavik |
23:00 |
USA Independent League |
Gold Star FC Detroit |
LA Force |
09:00 |
International Club Friendly |
CD Mafra |
Dezembro |
14:00 |
International Club Friendly |
Standard Liege |
Oud Heverlee |
15:59 |
International Club Friendly |
Hatvan |
Veresegyhaz VSK |
17:00 |
International Club Friendly |
GD Chaves |
Vizela |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Campinense Clube (PB) U20 |
Sousa EC U20 |
11:00 |
International Club Friendly |
Roda JC |
Helmond Sport |
08:00 |
International Club Friendly |
Banik Ostrava B |
Zlin B |
15:59 |
Hungary Amateur Cup |
Bataszek SE |
FC Dunafoldvar |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Quang Nam Reserves |
Lam Dong |
14:00 |
International Club Friendly |
ACS Olimpic Zarnesti |
Chindia Targoviste |
15:30 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Espanol Reserves |
Berazategui Reserves |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Haifa |
Hapoel Bnei Sakhnin FC |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sport Lagoa Seca U20 |
Auto Esporte U20 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Sikkim Aakraman FC |
United Sikkim |
09:00 |
International Club Friendly |
Mladost Lucani |
FK Radnicki Novi Belgrad |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Jacyoba AC |
Zumbi EC |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Femar FC U20 |
CSP Youth |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Radnicki Novi Belgrad |
FK Prva Iskra Baric |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Eltham Redbacks |
Richmond |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Liefering |
SV Ried B |
16:30 |
Austria Amateur cup |
FC Eisenkappel |
ASKO Mittlern |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Eindhoven |
Beerschot Wilrijk |
18:30 |
International Club Friendly |
Tiverton Town |
Truro City |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Linfield (W) |
Cliftonville LFC (W) |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Tabosao EC AM U20 |
Librade U20 |
09:30 |
International Club Friendly |
Alverca |
Estrela da Amadora |
18:00 |
International Club Friendly |
SC Mannsworth |
SC Ritzing |
12:30 |
International Club Friendly |
SC Heerenveen (W) |
Oud Heverlee Leuven (W) |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
RB Keflavik |
Hordhur |
02:30 |
Central Premier League |
Miramar Rangers |
Western Suburbs |
04:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Vladivostok |
SY Sakhalinsk |
04:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Runaway Bay Green |
Coomera |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Beaumaris |
Caroline Springs George Cross |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Goulburn Valley Suns |
North Sunshine Eagles |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Illawarra Stingrays (W) |
University of Sydney (W) |
09:00 |
Korea League 4 |
Goyang Happiness FC |
Yeoju Sejong |
10:00 |
Korea Challengers League |
Hwaseong FC |
Goyang KH FC |
11:00 |
Finland Women League 1 |
VIFK Vaasa (W) |
Ilves II (W) |
12:30 |
Malawi Premier League |
Big Bullets FC |
Karonga United |
14:00 |
Iceland U19 League |
Valur KH Hlidarendi U19 |
Fjolnir U19 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jabaquara SP |
Fernandopolis |
20:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Ooty Black Pearl |
Serbian White Eagles |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Llaneros FC |
Patriotas FC |
08:30 |
International Club Friendly |
Veresegyhaz VSK |
Lorinci VSC |
09:00 |
International Club Friendly |
Janoshalmi |
Majosi |
10:30 |
International Club Friendly |
Ishoj IF |
Tarnby FF |
14:00 |
International Club Friendly |
Gainsborough Trinity |
Loughborough University |
14:00 |
International Club Friendly |
Liversedge |
Widnes |
14:00 |
International Club Friendly |
Longridge Town FC |
Stalybridge Celtic |
14:00 |
International Club Friendly |
Mossley |
Wigan U21 |
14:00 |
International Club Friendly |
Ramsgate |
Bowers Pitsea |
14:00 |
International Club Friendly |
Taby |
Spanga IS FK |
14:00 |
International Club Friendly |
Whitstable Town |
Beckenham Town |
14:00 |
International Club Friendly |
Worksop Town |
Farsley Celtic |
15:00 |
International Club Friendly |
Eimsbutteler TV |
AB Copenhagen |
15:30 |
International Club Friendly |
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial |
Ercsi Kinizsi |
15:59 |
International Club Friendly |
USV Scheiblingkirchen-Warth |
Csornai SE |
12:00 |
International Club Friendly |
SC Telstar |
Jong Ajax (Youth) |
14:00 |
International Club Friendly |
Prestwich Heys |
Radcliffe Borough |
15:59 |
International Club Friendly |
Jette |
Jeunesse Molenbeek |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Buducnost Krusik |
Radnicki Obrenovac |
15:00 |
Colombia Regional League |
Rojo FC |
Politecnico J.I.C. |
02:30 |
International Club Friendly |
FC Barcelona |
Juventus |
08:00 |
International Club Friendly |
Balatonfuredi FC |
Szombathelyi Haladas |
08:00 |
International Club Friendly |
Cegled |
Eger SE |
10:00 |
International Club Friendly |
Leicester City |
Tottenham Hotspur |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Anker Wismar |
SV Eichede |
12:00 |
Lebanon League Women |
Eleven Football Pro (W) |
Sport Stars (W) |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Zenit Izhevsk |
Rubin Kazan B |
14:00 |
Iceland 4 Deild |
KFK Kopavogur |
Skallagrimur |
15:00 |
International Club Friendly |
Modena |
Lucchese |
23:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Cali |
Independiente Santa Fe |
09:30 |
Calcutta Football League |
Patha Chakra |
Peerless SC |
15:59 |
International Club Friendly |
Fuzesgyarmati SK |
Oroshaza FC |
15:00 |
International Club Friendly |
Maccabi Petah Tikva FC |
KF Besa Doberdoll |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Coritiba PR (Youth) |
Atletico Paranaense (Youth) |
09:00 |
International Club Friendly |
Tatabanya |
FC Dabas |
12:00 |
International Club Friendly |
SV Westfalia Rhynern |
VfB Hilden |
15:00 |
International Club Friendly |
Teuta Durres |
Bregalnica Stip |
15:59 |
International Club Friendly |
Varzim |
Vitoria Guimaraes |
20:00 |
Grenada Premier Division |
Happy Hill FC |
St Johns Sport FC |
20:00 |
Trinidad and Tobago Super League |
Petit Valley |
Harlem Strikers |
15:00 |
International Club Friendly |
Arkadag FK |
KF Besa Doberdoll |
16:30 |
International Club Friendly |
TUS Bad Waltersdorf |
Al Bataeh |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Sichuan (W) |
Foshan Athletics (W) |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Shanghai RCB (W) |
Guangxi Pingguo Beinong W |
08:00 |
Vietnam Second Division |
Vinh Long |
Gia Dinh |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
ShanXi zhidan (W) |
Tianjin Shengde (W) |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Changchun Masses Properties (W) |
Guangdong Sports Lottery W |
09:30 |
NSW Premier W-League |
Blacktown Spartans(W) |
Football NSW Institute (W) |
15:59 |
International Club Friendly |
MFK Dubnica nad Vahom |
FC Strani |
16:30 |
International Club Friendly |
SV Schwechat |
SV St Margarethen |
18:00 |
Copa LFPB |
Jorge Wilstermann |
Real Tomayapo |
18:00 |
Copa LFPB |
Royal Pari FC |
Bolivar |
18:00 |
Copa LFPB |
Atletico Palmaflor Vinto |
The Strongest |
18:00 |
Copa LFPB |
Aurora |
Real Santa Cruz |
18:30 |
International Club Friendly |
Croydon Athletic |
Beckenham Town |
17:00 |
International Club Friendly |
Jennersdorf |
Luders Dov |
17:00 |
International Club Friendly |
Nottingen |
ATSV Mutschelbach |
18:45 |
International Club Friendly |
Haarlem |
Gainsborough Trinity |
15:59 |
International Club Friendly |
KF Llapi |
KF Ferizaj |
14:00 |
International Club Friendly |
FK Radnik Hadzici |
FK Igman Konjic |
13:00 |
Ireland U19 League |
St. Patricks U19 |
Shelbourne U19 |
16:45 |
Ireland U19 League |
Bohemians U19 |
Galway United U19 |
17:00 |
International Club Friendly |
Clube Desportivo Trofense |
Dumiense |
17:00 |
Colombia Regional League |
Soccer Law |
Rionegro Aguilas Reserves |
17:30 |
Senegal Premier League |
Pikine |
CNEPS Excellence |
17:30 |
Senegal Premier League |
ASC Jaraaf |
Mbour |
17:30 |
Senegal Premier League |
Linguere |
Generation Foot |
17:30 |
Senegal Premier League |
Casamance |
AS Douanes Dakar |
17:30 |
Senegal Premier League |
AS Dakar Sacre Coeur |
US Goree |
17:30 |
Senegal Premier League |
Diambars |
Guediawaye |
17:30 |
Senegal Premier League |
Teunhueth FC |
SONACOS |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Pelotas(RS) |
AE Sao Borja |
20:00 |
Paraguay Cup |
Deportivo Recoleta |
Deportes Recoleta |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Chacaritas SC |
Cuniburo FC |
12:30 |
International Club Friendly |
CS Petange |
Amiens |
15:00 |
International Club Friendly |
Paris FC |
Chateauroux |
15:00 |
International Club Friendly |
FK Radnicki Novi Belgrad |
Mladost Novi Sad |
15:30 |
International Club Friendly |
Kasimpasa |
Al-Qadasiya |
17:30 |
International Club Friendly |
VfB Hilden |
Cronenberger SC |
11:00 |
Mongolia National League Women |
Khad (W) |
Tul Zugii (W) |
22:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Real Noroeste |
Nova Venecia FC |
13:00 |
Argentina Youth League |
Chacarita Juniors U20 |
Talleres Remedios U20 |
15:59 |
Argentina Youth League |
CA Atlanta U20 |
Villa Dalmine U20 |
18:45 |
International Club Friendly |
Moyola Park |
Ballymena United |
06:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Marmorek lrony Rehovot |
Hapoel Raanana |
08:00 |
International Club Friendly |
La Union CF |
Al Ain U21 |
17:30 |
International Club Friendly |
Bocholter VV |
Oud Heverlee |
17:30 |
International Club Friendly |
Kortrijk U21 |
Wevelgem City |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
America EC Pedrinhas U20 |
Riachao SE U20 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Chivas Guadalajara |
FC Cincinnati |
10:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Vorskla U21 |
Dnipro-1 U21 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Richmond |
Malvern City |
14:00 |
Bulgaria Premier League |
Etar |
CSKA Sofia |
14:00 |
Bulgaria Premier League |
Slavia Sofia |
Ludogorets Razgrad |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
NK Siroki Brijeg |
Borac Banja Luka |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
HSK Zrinjski Mostar |
Posusje |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Korona Kielce |
Rakow Czestochowa |
18:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Coatepeque |
Coban Imperial |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Potros Del Este Reserves |
San Martin FC |
21:00 |
USA USL League Two |
The Villages |
Little Rock Street |
23:30 |
USA USL League Two |
Lionsbridge FC |
Ocean City Noreasters |
15:00 |
Belarus Cup |
BATE Borisov |
Ostrowitz |
15:00 |
Belarus Cup |
Neman Grodno |
Slavia Mozyr |
06:30 |
International Club Friendly |
Hapoel Afula |
Maccabi Bnei Raina |
14:00 |
International Club Friendly |
AS Trencin (W) |
SKF Zilina (W) |
15:30 |
International Club Friendly |
Bari |
Juve Stabia |
15:59 |
International Club Friendly |
Club Brugge Ⅱ |
Lens B |
16:30 |
International Club Friendly |
NK Omladinac Vranjic |
NK Gardiska |
15:00 |
Belarus Cup |
Niva Dolbizno |
FC Torpedo Zhodino |
08:00 |
International Club Friendly |
Slavia Sofia |
Sectzya Nes Ziona |
05:00 |
Australia Victoria State League |
North Sunshine Eagles |
Beaumaris |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Doveton |
Caroline Springs George Cross |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Nunawading City |
Goulburn Valley Suns |
05:15 |
Australia Capital Territory U23 League |
Monaro Panthers U23 |
Gungahlin Utd U23 |
05:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Hume City U21 |
Melbourne Knights U21 |
08:30 |
Lebanon League Women |
Eleven Football Pro (W) |
Beirut Academy (W) |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Armed Forces FC |
Imigresen FC |
09:00 |
Singapore National Football League |
Yishun Sentek Mariners |
Racing Club Warwick FC |
10:00 |
Ukrainian Premier League |
FC Vorskla Poltava |
Dnipro-1 |
10:00 |
Russia Womens Premier League |
FK Ryazan (W) |
Chertanovo Moscow (W) |
12:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Miass |
FK Ural-2 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Almirante Brown U20 |
Nueva Chicago U20 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Nosta Novotroitsk |
FK Zenit Izhevsk |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Tranent Juniors |
Boness Utd |
15:59 |
Guatemala Segunda Division |
Santo Tomas IFC |
CSD San Pedro |
18:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Ooty Black Pearl |
Weston United |
20:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Dynamo Toronto |
Toronto Falcons |
20:30 |
COTIF Tournament |
Mauritania U20 |
UD Alzira U20 |
22:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Serbian White Eagles |
Hamilton City |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
ZPC Kariba |
Cranborne Bullets |
08:00 |
International Club Friendly |
Unirea Bascov |
Arges |
09:00 |
International Club Friendly |
Gornik Polkowice |
Gawin Sleza Wroclaw |
09:00 |
International Club Friendly |
Poprad |
Trinec |
09:30 |
International Club Friendly |
Oriental Lisboa |
Sintrense |
09:30 |
International Club Friendly |
Pattaya Discovery United FC |
Trat FC |
12:30 |
International Club Friendly |
LaLouviere |
Genk II |
14:00 |
International Club Friendly |
Montpellier |
Saint Etienne |
14:00 |
International Club Friendly |
Croydon Athletic |
Tooting Mitcham Unted |
14:00 |
International Club Friendly |
East Grinstead Town |
Kingstonian |
08:00 |
International Club Friendly |
Veresegyhaz VSK |
Karancslapujto |
08:00 |
Australia Victoria State League |
Geelong Sc |
Melbourne Victory NPL |
09:00 |
International Club Friendly |
U.M. Escobedo |
Racing B |
14:00 |
International Club Friendly |
Corinthian |
Hullbridge Sports |
15:59 |
International Club Friendly |
Vicenza |
Montebelluna |
15:59 |
International Club Friendly |
KS Dinamo Tirana |
KS Elbasani |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Novo Hamburgo RS |
Real Sport Clube RS |
18:30 |
Argentina Primera B Women |
Argentino Rosario (W) |
Argentino Quilmes (W) |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Forca Jovem Aquidaba U20 |
Amadense EC U20 |
17:15 |
Columbia U19 League |
Independiente Santa Fe U19 |
Millonarios B U19 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sport Club Recife Youth |
Retro FC Brasil U20 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AD Boquinhense U20 |
Independente SE U20 |
11:30 |
Uruguay U19 League |
Penarol U19 |
Santiago Wanderers U19 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
Honiara City FC |
Waneagu United |
02:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Gold Coast Knights U23 |
Peninsula Power U23 |
02:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Capalaba Bulldogs U23 |
Caboolture FC U23 |
03:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Sunshine Coast U23 |
Brisbane Strikers U23 |
19:10 |
Argentina Regional League |
Atletico Marquesado |
Sportivo Rivadavia San Juan |
01:00 |
Colombia Regional League |
Politecnico J.I.C. |
Envigado FC Reserves |
01:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSD Amatitlan |
Deportivo Palencia FC |
04:00 |
Solomon Islands S League |
Marist FC |
FC Juniper |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Illawarra Stingrays (W) |
Football NSW Institute (W) |
08:00 |
Korea League 4 |
Gangwon II |
Goyang Happiness FC |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
Maktaaral |
Tobol Kostanai |
15:00 |
Togo League Women |
Ahe FC (W) |
Athleta FC Togo (W) |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Arda |
CSKA 1948 Sofia |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Cracovia Krakow |
Legia Warszawa |
18:00 |
Guatemala Segunda Division |
Pajapita FC |
Ayutla FC |
19:30 |
Chile Primera D |
Concon National |
Santiago City |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSD Agua Blanca |
Tigres del Jumay |
13:00 |
International Club Friendly |
TSG Sprockhovel |
Cronenberger SC |
15:00 |
International Club Friendly |
Vecses |
Godollo |
15:00 |
International Club Friendly |
Partick Thistle (W) |
Kilmarnock (W) |
15:30 |
International Club Friendly |
Teuta Durres |
FC Altyn Asyr |
13:00 |
International Club Friendly |
Sparta Praha (Youth) |
Palmeiras (Youth) |
19:00 |
Argentina Regional League |
CA Juventud Alianza |
CD Carpinteria |
11:00 |
Sweden U19 |
Gais Goteborg U19 |
Orebro U19 |
12:30 |
Georgia Cup |
Gareji Sagarejo |
Dila Gori |
06:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Marmorek lrony Rehovot |
Hapoel Kfar Shalem |
09:30 |
International Club Friendly |
Braga U23 |
Dumiense |
12:00 |
Armenia Division 2 |
Gandzasar Kapan |
FC Onor |
13:30 |
Armenia Division 2 |
Alashkert B Martuni |
Andranik |
13:30 |
Armenia Division 2 |
Ararat Yerevan II |
Nikarm |
13:30 |
Armenia Division 2 |
FC Noah B |
Lernayin Artsakh |
13:30 |
Armenia Division 2 |
Pyunik B |
BKMA II |
15:59 |
International Club Friendly |
Salernitana |
Hatayspor |
17:30 |
International Club Friendly |
SC Telstar |
Quick Boys |
18:00 |
International Club Friendly |
Ciney |
RFC de Liege |
18:30 |
International Club Friendly |
Worksop Town |
Sheffield FC |
09:30 |
International Club Friendly |
CD Gouveia |
CD Tondela |
18:30 |
International Club Friendly |
Queen's University |
Ballyclare Comrades |
18:45 |
International Club Friendly |
Stalybridge Celtic |
Chorley FC |
10:30 |
Denmark Youth U19 |
Vejle U19 |
BrondbyU19 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Atlanta U20 |
Villa Dalmine U20 |
14:30 |
Romania Cup |
Odorheiu Secuiesc |
SR Brasov |
14:30 |
Romania Cup |
Dacia Unirea Braila |
Viitorul Ianca |
15:00 |
International Club Friendly |
Krivaja Zavidovici |
NK Steel City |
15:59 |
Romania Cup |
CSA Axiopolis |
Agricolas borcea |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Buducnost Banovici |
FK Radnik Hadzici |
15:59 |
International Club Friendly |
Tritium |
Lecco |
17:00 |
Lebanon League Women |
Helium Sports Club W |
Eleven Football Pro (W) |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TUS Mechtersheim |
Cosmos Koblenz |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Queimadense PB Youth |
Sport Lagoa Seca U20 |
18:45 |
International Club Friendly |
Biggleswade Town |
Cambridge City |
19:15 |
Iceland Division 2 |
Vikingur Olafsvik |
IR Reykjavik |
19:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Unidos do Alvorada |
Desportivo Librade |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Quang Nam Reserves |
Da Nang II |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Edustus IPS |
MP II |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Portuguesa (Youth) |
Botafogo-SP (Youth) |
19:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sul America EC |
Sao Raimundo |
18:00 |
Argentina Reserve League |
El Porvenir Reserves |
Sportivo Barracas Reserves |
10:00 |
Belarusian Premier League |
BATE Borisov |
FC Gomel |
10:30 |
WAUS WD1 |
Curtin University FC (W) |
Perth RedStar (W) |
10:50 |
Kazakhstan Premier League |
Lokomotiv Astana |
Okzhetpes |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Energetik Mary |
FC Ahal |
14:00 |
Austria Landesliga |
Union Henndorf |
USC Eugendorf |
14:30 |
Slovenia U19 |
Domzale U19 |
NK Bravo U19 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Publikum Celje U19 |
Olimpija Ljubljana U19 |
15:30 |
Slovenia U19 |
ND Ilirija U19 |
Brinje Grosuplje U19 |
15:59 |
International Club Friendly |
Annecy |
Nancy |
15:59 |
Austria Landesliga |
ATUS Ferach |
SV Spittal/Drau |
16:30 |
International Club Friendly |
Fleury Merogis U.S. |
Versailles 78 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Weinland Gamlitz |
UFC Fehring |
17:00 |
Austria Landesliga |
Atus Velden |
SV Kraig |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Blau Weiss Bornre |
VfL Oldenburg |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Gleisdorf |
TUS Bad Gleichenberg |
17:30 |
Germany Regionalliga |
SSV Jeddeloh |
TuS Blau-Weiss Lohne |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
NK Aluminij |
FC Koper |
18:45 |
International Club Friendly |
Cray Wanderers |
Erith Belvedere |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Jarun |
Mladost Zdralovi |
18:30 |
International Club Friendly |
Mickleover Sports |
Derby County |
17:00 |
Austria Landesliga |
St. Veit/Glan |
SK St.Andra |
04:30 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Metro United FC Reserves (W) |
Adelaide Comets Reserve (W) |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Progresul Spartac |
ACS Dumbravita |
08:00 |
Vietnam Second Division |
Vinh Long |
Tien Giang |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Luxury Ha Long |
Lam Dong |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Quang Nam Reserves |
Hai Nam Vinh Phuc |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Gia Dinh |
KLB Kien Giang |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Malaysia Universiteti |
Sarawak United |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Dong Nai Berjaya |
Dong Thap |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Hamburger SV U17 |
Holstein Kiel U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Werder Bremen U17 |
Hannover 96 U17 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Bate Borisov Reserves |
FC Gomel Reserves |
10:00 |
Belarus Reserve League |
FC Isloch Reserves |
Dinamo Minsk Reserves |
10:00 |
Vietnam Second Division |
PVF Vietnam |
Dak Lak |
10:30 |
Austria Landesliga |
USK Anif |
OTSU Hallein |
13:30 |
Armenia Division 2 |
BKMA II |
Gandzasar Kapan |
14:00 |
England League 2 |
Colchester United |
Swindon Town |
14:00 |
France Super Cup |
Paris Saint Germain (PSG) |
Toulouse |
14:00 |
Lithuania II Lyga |
Hegelmann Litauen II |
Suduva Marijampole II |
14:30 |
International Club Friendly |
Lille B |
Genk II |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Zivanice |
FK Kolin |
15:00 |
Hungary Borsodi Liga |
Paksi SE Honlapja |
Debrecin VSC |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Borac Banja Luka |
Sarajevo |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Sloga Doboj |
FK Zeljeznicar |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Tuzla City |
HSK Zrinjski Mostar |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Galanta |
Banik Lehota Pod Vtacnikom |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Osvetimany |
FK Morkovice |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Rogaska |
Domzale |
15:30 |
International Club Friendly |
Ternana |
AS Sorrento Calcio |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Tabor Sezana |
ND Beltinci |
15:59 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Degerfors IF U21 |
Djurgardens U21 |
15:59 |
Austria Landesliga |
WSG Radenthein |
Admira Villach |
17:00 |
Austria Landesliga |
ASKO St.Michael/Bl |
FC Eisenkappel |
17:00 |
Austria Landesliga |
ASK Kohfidisch |
Horitschon |
18:00 |
Senegal Premier League cup |
Teunhueth FC |
Mbour |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
Radomlje |
NK Olimpija Ljubljana |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Harini KS FC |
PIB FC |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Naga UKS FC |
KL Rovers |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Juarez FC U23 |
Tigres UANL U23 |
14:30 |
Hungary - Cup |
KSE Csesztreg |
Haladas Zanati |
10:00 |
International Club Friendly |
RB LeipzigU19 |
FC Kobenhavn U19 |
14:00 |
International Club Friendly |
Trafford |
Radcliffe Borough |
15:59 |
International Club Friendly |
Carrarese |
Sestri Levante |
15:59 |
International Club Friendly |
Sertanense FC |
GD Vitoria Sernache |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Riachao SE U20 |
Independente SE U20 |
19:00 |
Chile Primera D |
Municipal Salamanca |
CD Municipal Mejillones |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Santa Cruz CE U20 |
Fortaleza U20 |
20:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Carlos Mannucci W |
Sporting Cristal W |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lake Macquarie Reserves |
Valentine Phoenix Reserves |
18:30 |
International Club Friendly |
Birkirkara FC |
Valletta FC |
04:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra Olympic(W) |
Tuggeranong Utd(W) |
08:15 |
Czech Group D League |
Meteor Praha |
Brandys Nad Labem |
11:00 |
Slovakia 3.Liga |
TJ Tatran Oravske Vesele |
Spisske Podhradie |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Holstein Kiel II |
SV Meppen |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Ludwigsfelder FC |
FSV Motor Marienberg |
12:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FK Chlumec N.C B |
Spartak Police Nad Metuji |
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Slask Wroclaw |
Pogon Szczecin |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SpVgg Quierschied |
TUS Mechtersheim |
14:00 |
Ireland Premier Division |
UC Dublin |
Derry City |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Zenit Izhevsk |
Torpedo Miass |
15:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
EB Streymur |
KI Klaksvik |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
FK Podkonice |
RSC Hamsik Academy |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
FK Belusa |
Raca Bratislava |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
SKF Sered |
MFK Lokomotiva Zvolen |
15:00 |
Ukraine Division 2 |
SC Poltava |
FC Livyi Bereh |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Libcany |
Tyniste Nad Orlici |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FS Napajedla |
Tj Stitna Nad Vlari |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Mura 05 |
Maribor |
15:30 |
Austria Landesliga |
SPG Edelserpentin |
SC Ritzing |
15:59 |
Austria Landesliga |
ASKO Kottmannsdorf |
SAK Klagenfurt |
16:45 |
Croatia 1.Division |
ZNK Osijek |
Hajduk Split |
17:00 |
Catalonia Cup |
Sant Andreu |
CF Peralada |
17:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CE Forca e Luz U20 |
Potiguar U20 |
15:00 |
International Club Friendly |
Medeama SC |
Asokara |
15:00 |
Czech Group D League |
FK SK Polanka nad Odrou |
SSK Bilovec |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Igrejinha U20 |
CF Com Vida Saf U20 |
06:30 |
International Club Friendly |
Udinese U19 |
Club Brugge U19 |
07:45 |
International Club Friendly |
Monaco U19 |
Rapid Wien(U19) |
11:50 |
Argentina Youth League |
Deportivo Maipu U20 |
Independiente Rivadavia U20 |
13:00 |
Uzbekistan Pro League |
Yangiyo l FA |
Nurafshon |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Gjovik Lyn |
Brann 2 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Bravo |
NK Publikum Celje |
10:00 |
Denmark Youth U19 |
Aalborg BK U19 |
Esbjerg U19 |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC MERW |
Arkadag FK |
14:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Trelleborg U21 |
Halmstads U21 |
15:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Gais Goteborg U21 |
Utsiktens BK U21 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Dravinja |
Krka |
17:30 |
International Club Friendly |
Jette |
Beerschot Wilrijk |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Gresford |
Guilsfield |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Mold Alexandra |
Flint |
15:59 |
Maldives Premier League |
TC Sports Club |
Club Green Streets |
12:59 |
International Club Friendly |
Kastamonuspor |
Al Khor SC |
07:30 |
Northern New Zealand League |
Birkenhead United |
Manukau United |
08:30 |
Northern NSW U20 League |
Sutherland Sharks U20 |
Blacktown City FC U20 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Terengganu FC III U21 |
Perak U21 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Ispe FC |
Laconi Lian |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Ayeyawady united |
Yadanabon FC |
10:00 |
Korean FA Cup |
Jeonbuk Hyundai Motors |
Incheon United |
10:30 |
Korean FA Cup |
Jeju United |
Pohang Steelers |
15:00 |
Colombia Regional League |
Talento y Vida |
Soccer Law |
15:30 |
International Club Friendly |
Nuovo Campobasso |
Ascoli |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Rudar Velenje |
ND Gorica |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Tolmin |
Tabor Sezana |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
ND Beltinci |
Triglav Gorenjska |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Brinje Grosuplje |
NK Primorje |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Sogndal |
Kristiansund BK |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Hodd |
Sandnes Ulf |
15:59 |
Maldives Premier League |
Maziya SRC |
Club Eagles |
17:00 |
Germany Landespokal |
FV Biebrich 02 |
Rot-Weiss Walldorf |
17:30 |
International Club Friendly |
Tienen |
KV Mechelen U21 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Newry City Reserves |
Loughgall U20 |
15:00 |
Finland Championship U20 |
Reipas U20 |
ValttiU20 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Deportivo Sanarate FC |
Gualan FC |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Mawyawadi |
Chinland |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Dagon FC |
Hantharwady United |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
PDRM |
Kuching FA |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Bilje |
NK Fuzinar |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Jadran Dekani |
Bistrica |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Nafta |
MNK FC Ljubljana |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Capivariano FC SP Youth |
Aracatuba SP Youth |
15:59 |
International Club Friendly |
Gubbio |
Taranto Sport |
06:00 |
International Club Friendly |
Labasa FC |
Ba |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC Ahal |
FC MERW |
15:59 |
Argentina Youth League |
CA Estudiantes Caseros U20 |
Temperley U20 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Augsburg II |
SpVgg Bayreuth |
17:30 |
International Club Friendly |
Xerez Deportivo |
AD Ceuta |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Al Wehda Saadnayel |
Riyadi Abbasiya |
17:30 |
France Ligue 3 |
Versailles 78 |
Sochaux |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
HSK Zrinjski Mostar |
FK Velez Mostar |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Aluminij U19 |
FC Koper U19 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
KH Hlidarendi |
KFK Kopavogur |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
Motorlet PR B |
CAFC Brno-Zidenice |
02:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Victory Reserves |
Port Adelaide Pirates Reserves |
02:30 |
Australia WA State League 1 Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
04:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Whittlesea Ranges |
Westgate |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Ballarat City FC |
Caroline Springs George Cross |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Beaumaris |
Nunawading City |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Goulburn Valley Suns |
Geelong Sc |
05:00 |
Australia U20 |
Cockburn City U20 |
Perth Glory FC U20 |
05:30 |
India Regional Cup |
Aizawl FC |
Mizoram Police FC |
06:00 |
Northern NSW U20 League |
Macarthur Rams U20 |
Northern Tigers U20 |
07:00 |
Korea League 4 |
Jeonju Citizen FC |
Gangwon II |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Hills Brumbies U20 |
Canterbury Bankstown U20 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
SD Raiders U20 |
Dulwich Hill U20 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Mounties Wanderers U20 |
Hakoah Sydney City East U20 |
09:00 |
Korea League 4 |
Goyang Happiness FC |
Busan I'Park B |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Mahar United |
YANGON UNITED |
10:00 |
Korea Challengers League |
Goyang KH FC |
Pocheon FC |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Nordsjaelland U19 |
Lyngby Fodbold Club U19 |
11:15 |
India Durand Cup |
ATK Mohun Bagan |
East Bengal |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Pahang |
PDRM |
12:45 |
Danish U17 |
Sonderjyske U17 |
Horsens U17 |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Harini KS FC |
Armed Forces FC |
13:00 |
Belarusian Premier League |
Shakhter Soligorsk |
Neman Grodno |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan United |
Kuching FA |
13:00 |
Danish U17 |
VejleU17 |
Brondby IFU17 |
13:15 |
Danish U17 |
AalborgU17 |
Esbjerg FB U17 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Forres Mechanics |
Inverurie Loco Works |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Nairn County |
Wick Academy |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Strathspey Thistle |
Huntly |
14:00 |
Finland Championship U20 |
Atlantis U20 |
FC Honka U20 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Al-Mabarrah |
Bent Jbeil |
15:00 |
Kosovo Superliga |
KF Fushe Kosova |
Gjilani |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Benfica U19 |
SC Lusitania U19 |
17:00 |
Croatia 1.Division |
NK Lokomotiva Zagreb |
Dinamo Zagreb |
17:00 |
Croatia 1.Division |
HNK Gorica |
Rijeka |
18:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Toronto Falcons |
Serbian White Eagles |
18:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Cesar Vallejo W |
Defensores Del Ilucan (W) |
18:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Carlos Mannucci W |
Alianza Lima W |
20:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Hamilton City |
Ooty Black Pearl |
22:00 |
Canadian Premier Soccer League |
SC Scarborough Ontario |
Weston United |
22:30 |
Uruguay League Women |
Torque (W) |
Atletico Fenix Montevideo (W) |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Halcones de Zapopan |
Inter Playa del Carmen |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
ATSV Erlangen |
Bayern Hof |
14:00 |
Czech Republic 4. Ligy cup |
Hvezda Cheb |
Tachov |
12:00 |
International Club Friendly |
Bayer Leverkusen (W) |
Oud Heverlee Leuven (W) |
15:00 |
International Club Friendly |
Montpellier (W) |
Rodez Aveyron (W) |
18:00 |
International Club Friendly |
Baleares |
UD Melilla |
15:59 |
Mexico Segunda Division |
Club Canoneros Marina |
Atletico Pachuca |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Ciervos FC |
Caja Oblatos CFD |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Engers |
SpVgg Quierschied |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Schoningen08 |
Lupo-Martini Wolfsburg |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Kickers Emden |
Eintracht Celle |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Bitburg |
FV Dudenhofen |
12:00 |
International Club Friendly |
PSV Eindhoven (W) |
Zulte Waregem VV (W) |
19:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Posusje |
Sarajevo |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Donaustauf |
TSV Neudrossenfeld |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
ASV Neumarkt |
SC Eltersdorf |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
ASV Cham |
Wurzburger FV |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Coburg |
Feucht SC |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
ABC FC RN (Youth) |
Riachuelo AC U20 |
22:00 |
Barbados Premier League |
Ellerton FC |
BDF Sport Programme |
00:00 |
USA Women Premier League |
Texas (W) |
Texas A M-Corpus Christi(W) |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
Mexicali FC |
Cimarrones de Sonora FC II |
20:45 |
Uruguay Cup |
Academia Futebol |
Deutscher |
04:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Sunshine Coast Wanderers U23 |
Gold Coast United U23 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Aime Rigi (W) |
Bankstown City Lions (W) |
07:00 |
WAUS WD1 |
Perth SC (W) |
NTC Football West (W) |
08:00 |
Australian cloth |
Acacia Ridge |
Mount Gravatt Hawks |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Shan United |
Kachin United FC |
10:00 |
K League 2 |
Chungnam Asan |
Chungbuk Cheongju |
14:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Barnaul |
FK Zenit Izhevsk |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Shabab Baalbak |
AL egtmaaey trablos |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FK Shkendija 79 |
FC Struga Trim Lum |
15:59 |
Ukrainian Premier League |
Dynamo Kyiv |
Metalist 1925 Kharkiv |
15:59 |
International Club Friendly |
Roma CF (W) |
Napoli (W) |
17:00 |
Georgia Primera Division |
Dila Gori |
Dinamo Batumi |
17:00 |
Azerbaijan Premier League |
Standard Sumgayit |
Sabah FK Baku |
17:30 |
International Club Friendly |
Velez CF |
CD El Palo |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Lech Poznan |
Jagiellonia Bialystok |
18:30 |
Slovak Super Liga |
Spartak Trnava |
FK Kosice |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
UNIVAP U20 |
CE Forca e Luz U20 |
21:00 |
Primera Division de El Salvador |
CD FAS |
Jocoro FC |
08:00 |
International Friendly |
Timor Leste U23 |
Bahrain U23 |
13:00 |
CAF Champions League Women |
JKT Queens (W) |
AS Kigali (W) |
20:00 |
Dominican Republic Liga |
We United FC |
LA STARZ |
15:59 |
Portugal U23 |
Santa Clara U23 |
Estrela FC U23 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Municipal |
Atletico Grau |
20:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Cali |
Deportes Tolima |
11:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Alecrim RN (Youth) |
Parnamirim Estrela Potiguar U20 |
13:00 |
Azerbaijan Reserve League |
FK Sumgayit Reserves |
Sabah Reserves |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Coleraine Reserves |
Loughgall U20 |
14:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Osters U21 |
Jonkopings Sodra U21 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Preah Sihanouk |
Phnom Penh Galaxy FC |
11:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
15:59 |
Germany Regionalliga |
SSVg Velbert |
Gutersloh |
17:30 |
International Club Friendly |
Zulte Waregem VV (W) |
Club Brugge (W) |
16:00 |
International Club Friendly |
Al Duhail |
Russell City |
08:00 |
Croatia U19 League |
Slaven Belupo U19 |
Hajduk Split U19 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
Hills Brumbies U20 |
Canterbury Bankstown U20 |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
HTTU Asgabat |
Energetik Mary |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Kopetdag Asgabat |
FC Ahal |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC MERW |
FC Altyn Asyr |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Sagadam FK |
Arkadag FK |
15:59 |
Argentina Youth League |
CA Atlanta U20 |
Villa Dalmine U20 |
16:15 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Baten |
Al-Ameade |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Wormatia Worms |
TUS Mechtersheim |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Karbach |
Baumholder |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Fluminense RJ (Youth) |
Aster Brasil Youth |
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Banks o Dee |
Brechin City |
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Keith |
fraserburgh |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Cosmos Koblenz |
Rot-Weiss Koblenz |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Tabor Sezana U19 |
NK Aluminij U19 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FC Heidenheim U17 |
VfB Stuttgart U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Nurnberg U17 |
Jahn Regensburg U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Augsburg U17 |
SC Freiburg U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bayern Munchen U17 |
TSV 1860 Munchen U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Karlsruher SC U17 |
FC IngolstadtU17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Koln U17 |
VfB Waltrop U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Fortuna Dusseldorf U17 |
Bayer Leverkusen U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
MSV Duisburg U17 |
Monchengladbach U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bochum U17 |
SC Paderborn 07 U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Union Berlin U17 |
Hertha BSC Berlin U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Chemnitzer(U17) |
RasenBallsport LeipzigU17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
St. PauliU17 |
VfL Wolfsburg U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Hamburger SV U17 |
Hannover 96 U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Dynamo DresdenU17 |
Holstein Kiel U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Werder Bremen U17 |
Blumenthaler SV U17 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Rainbow SC |
Wari AC |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bhawanipore |
WB Police SC |
11:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
TP Ho Chi Minh U19 (W) |
Thai Nguyen U19 (W) |
12:00 |
Argentina Youth League |
Chacarita Juniors U20 |
Talleres Remedios U20 |
13:45 |
Oman Professional League |
ibri |
Al-Seeb |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Racing Club Reserves |
Union Santa Fe Reserves |
14:00 |
Argentina Reserve League |
San Lorenzo Reserves |
Lanus Reserves |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Liniers Reserves |
Victoriano Arenas Reserves |
15:30 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Espanol Reserves |
Sportivo Barracas Reserves |
18:00 |
Peru B League |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
Union Huaral |
18:00 |
Argentina Reserve League |
El Porvenir Reserves |
Real Pilar Reserves |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Armenio Reserves |
Atletico Fenix Reserves |
18:30 |
Argentina Reserve League |
Berazategui Reserves |
Ferrocarril Midland Reserves |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Botafogo ASF U20 |
AD Carmopolis U20 |
12:00 |
International Club Friendly |
Ajax Amsterdam (W) |
Paris FC (W) |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Pachuca (W) |
Atlas (W) |
10:30 |
Australia Darwin Premier League |
University Azzurri FC |
Casuarina FC |
15:30 |
Czech Group D League |
Bridlicna |
Frenstat Pod Radhostem |
16:15 |
Finland Kolmonen |
HIFK 2 |
NuPS |
17:30 |
France Ligue 3 |
Sochaux |
Orleans US 45 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
MVV Maastricht |
FC Eindhoven |
18:00 |
The women's league of Argentina |
Platense (W) |
River Plate (W) |
18:00 |
Copa LFPB |
Bolivar |
Oriente Petrolero |
18:00 |
Copa LFPB |
Jorge Wilstermann |
Royal Pari FC |
18:00 |
Copa LFPB |
Real Tomayapo |
Libertad Gran Mamore FC |
18:00 |
Copa LFPB |
The Strongest |
Club Guabira |
18:00 |
Copa LFPB |
Universitario De Vinto |
Vaca Diez |
18:30 |
Ireland Leinster Senior League |
Kilbarrack United |
Crumlin United |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Liffeys Pearse |
Killester United |
18:50 |
Primera Division Liga MX |
Monterrey |
Club Tijuana |
19:30 |
Argentine Division 1 |
Defensa Y Justicia |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
12:00 |
WAUS WD1 |
Fremantle City FC (W) |
NTC Football West (W) |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Salam Zgharta |
AL egtmaaey trablos |
15:59 |
Mexico Segunda Division |
Caja Oblatos CFD |
Club Canoneros Marina |
12:00 |
Argentina Youth League |
Temperley U20 |
CA Brown de Adrogue U20 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Betis B |
AC Milan U20 |
22:00 |
El Salvador Reserves League |
Alianza FC Reserves |
CD FAS Reserves |
19:00 |
Ireland U19 League |
Shamrock Rovers U19 |
St. Patricks U19 |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
Atletico Saltillo |
Mexicali FC |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Langwarrin U21 |
Brunswick Juventus U21 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Pascoe Vale SC U20 |
Werribee City U21 |
03:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Moreton Bay United (W) |
Broadbeach United SC (W) |
03:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Juarez FC (W) |
Leon (W) |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Caroline Springs George Cross |
Essendon Royals |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Melbourne Victory NPL |
Goulburn Valley Suns |
05:00 |
Australia Victoria State League |
North Sunshine Eagles |
Ballarat City FC |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Box Hill United SC |
Boroondara |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Nunawading City |
Doveton |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Geelong Sc |
Beaumaris |
05:15 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Croatia FC U23 |
Monaro Panthers U23 |
06:30 |
Australia Darwin Premier League |
Port Darwin FC |
Mindil Aces |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Willip |
Rockingham City FC |
09:00 |
Korea Challengers League |
Chuncheon Citizen |
Gangneung City |
09:00 |
Korea League 4 |
Goyang Happiness FC |
Daegu FC II |
09:00 |
Korea League 4 |
Sejong Vanesse FC |
Jinju Citizen |
09:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Chernigiv |
FK Yarud Mariupol |
10:00 |
Korea Challengers League |
Goyang KH FC |
Ulsan Citizens |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Midtjylland U19 |
Aalborg BK U19 |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Lyngby Fodbold Club U19 |
FC Kobenhavn U19 |
11:00 |
Finland Championship U20 |
Ilves U20 |
KuPS U20 |
12:00 |
Italian Serie B |
Pisa |
Lecco |
12:00 |
Denmark Youth U19 |
Aarhus AGF U19 |
Nordsjaelland U19 |
12:00 |
Finland Championship U20 |
VJS Vantaa U20 |
PPJ U20 |
13:00 |
Danish U17 |
Odense BK U17 |
Sonderjyske U17 |
13:00 |
Columbia U19 League |
Atletico Real Boyaca U19 |
Maracaneiros U19 |
13:15 |
Danish U17 |
Midtjylland U17 |
AalborgU17 |
13:15 |
Danish U17 |
LYNGBY FODBOLD CLUB U17 |
FC Kobenhavn U17 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Morlautern |
FC Karbach |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Engers |
VfR Wormatia Worms |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Baumholder |
FV Dudenhofen |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Wadegesi Heim |
Kaiserslautern (Youth) |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Gresford |
Buckley Town |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Llandudno |
Chirk AAA |
14:00 |
English Premier League |
Luton Town |
Burnley |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Zenit Izhevsk |
Uralets Nizhny Tagil |
14:00 |
Iceland 4 Deild |
Lettir Reykjavik |
KB Breidholt |
14:00 |
Iceland 4 Deild |
Alafoss |
Stokkseyri |
14:00 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Lusitania Dos Acores U19 |
Beira Mar U19 |
14:00 |
Lithuania II Lyga |
FM Fortuna |
FK Tauras Taurage |
14:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
FS Napajedla |
Bystrice Pod Hostynem |
14:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Stonava |
Koberice |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
GOSK Gabela |
HSK Zrinjski Mostar |
15:00 |
Finland Kolmonen |
ToTe II |
FC Finnkurd |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Victoria Clarholz |
Sportfreunde Lotte |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
NK Tomislav |
Stupcanica Olovo |
15:00 |
Slovenia women's League |
ZNK Ljubljana (W) |
Olimpija Ljubljana (W) |
15:00 |
Slovenia 3.Liga |
NK Svoboda Ljubljana |
Roltek Dob |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Universidad de Chile (W) |
Palestino (W) |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Afk Tuchlovice |
Doksy |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
MS Brno |
FK Banik Ratiskovice |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Cruz Azul U23 |
Santos Laguna U23 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Monterrey U23 |
Tijuana U23 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Krka U19 |
NK Bravo U19 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
Slovan Bratislava |
Michalovce |
15:59 |
Albania Super league |
Partizani Tirana |
Teuta Durres |
15:59 |
Latvia Division 2 |
Tukums-2000 II |
JDFS Alberts |
16:30 |
Chile Primera B |
Deportes Santa Cruz |
CSD Antofagasta |
17:00 |
Greece Super League A |
Pas Giannina |
AE Kifisias |
18:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Weston United |
Hamilton City |
18:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Olimpia |
Olancho FC |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
XV de Jau |
Jose Byrness SP U23 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
AC Tres Coracoes U20 |
Atletico Mineiro U20 |
18:30 |
Argentina Regional League |
CA Chaco For Ever Reserves |
Don Orione |
19:00 |
Greece Super League A |
Panathinaikos |
Atromitos Athens |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Bella Vista |
IA Sud America |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Rentistas |
Albion FC |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Potencia |
CA Juventud |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Miramar Misiones FC |
Uruguay Montevideo |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Oriental |
Rampla Juniors FC |
19:00 |
Uruguay Segunda |
CS Cerrito |
CA Atenas |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Tacuarembo |
Club Atletico Progreso |
20:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Toronto Falcons |
SC Scarborough Ontario |
20:00 |
Chile Primera D |
Chimbarongo FC |
Deportes Quillon |
21:30 |
Chile Primera B |
Rangers Talca |
Santiago Wanderers |
22:00 |
Chile Primera B |
Cobreloa |
Santiago Morning |
22:00 |
Guatemala Liga Nacional Women |
FC Cremas (W) |
UNIFUT-Rosal (W) |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Sporting Canamy |
Halcones de Zapopan |
17:45 |
Greece Super League A |
AEK Athens |
Panaitolikos Agrinio |
09:00 |
International Club Friendly |
AC Milan U20 |
Brentford U21 |
16:30 |
International Club Friendly |
Guingamp (W) |
Brest (W) |
15:59 |
Ghana FA Cup |
Young Apostles |
Nzema Kotoko |
15:00 |
Kosovo Division 1 |
KF 2 Korriku |
KF Ferizaj |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Laktasi |
BSK Banja Luka |
14:00 |
Croatia U19 League |
ZNK Osijek U19 |
Slaven Belupo U19 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Uniclinic Atletico Cearense CE Youth |
FC Atlético Cearense U20 |
17:00 |
International Club Friendly |
Paris 13 Atletico |
Racing Paris |
17:00 |
International Club Friendly |
Gobelins |
Racing Club de France |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Sarchi |
Puerto Golfito |
03:30 |
NSW Premier W-League |
University of Sydney (W) |
Football NSW Institute (W) |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Mitchelton FC |
Caboolture FC |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Southside Eagles |
Sunshine Coast FC |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Brisbane Wolves |
SWQ Thunder |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Western Pride |
Brisbane Strikers |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Capalaba Bulldogs |
Albany Creek |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Logan Lightning |
Surfers Paradise |
07:00 |
Australian cloth |
Bayside United FC |
Acacia Ridge |
08:00 |
Korea League 4 |
Daejeon Hana Citizen II |
Jeonbuk Hyundai Motors II |
08:00 |
Philippines Cup |
Stallions FC |
Tuloy Football Club |
10:00 |
J2 League |
Thespa Kusatsu |
Zweigen Kanazawa FC |
10:30 |
Hong Kong Premier League |
Biu Chun Rangers |
LeeMan |
13:00 |
Germany Regionalliga |
Oldenburg |
SV Meppen |
13:00 |
English Women's Conference North |
Newcastle (W) |
Halifax Town (W) |
13:00 |
Burundi League |
Magara Young Boys |
Bumamuru |
13:30 |
Ukraine Division 3 |
Skala 1911 Stryi |
Karpaty Lviv II |
15:15 |
Serbian Superliga |
Radnicki 1923 Kragujevac |
Partizan Belgrade |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Levski Sofia |
Pirin Blagoevgrad |
21:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Envigado FC |
America de Cali |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Philadelphia Union |
FC Dallas |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Inter Miami CF |
Charlotte FC |
23:30 |
Bolivia Primera Division |
Club Guabira |
The Strongest |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Globo Youth |
Club Laguna SAF U20 |
09:00 |
Poland U19 League |
Warta Poznan U19 |
Lech Poznan U19 |
17:30 |
International Club Friendly |
CD Cristo Atletico |
Gimnastica Torrelavega |
17:30 |
International Club Friendly |
Formentera |
SCR Pena Deportiva |
18:00 |
Brazil U20 Cup |
Zumbi EC U20 |
FF Sport Nova Cruz U20 |
00:00 |
USA Independent League |
ASC San Diego |
Michigan Stars |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Nashville |
New England Revolution |
01:00 |
USA Independent League |
LA Force |
Gold Star FC Detroit |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Los Angeles Galaxy |
Real Salt Lake |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Shan United |
Dagon FC |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Ayeyawady united |
YANGON UNITED |
15:00 |
Lithuania II Lyga |
FK Dembava |
Suduva Marijampole II |
15:59 |
Hungary Borsodi Liga |
Mezokovesd Zsory |
Ferencvarosi TC |
18:00 |
Copa LFPB |
Aurora |
Atletico Palmaflor Vinto |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Coleraine Reserves |
Carrick Rangers Reserves |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Cliftonville Reserves |
Newry City Reserves |
21:45 |
Mexico Liga MX Femenil |
Cruz Azul (W) |
Chivas Guadalajara (W) |
15:30 |
International Club Friendly |
OFK Beograd |
FK Prva Iskra Baric |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fjolnir U19 |
Throttur Reykjavik U19 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CA Recabarren |
Sportivo Rivadavia San Juan |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Mahar United |
Ispe FC |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Chinland |
Kachin United FC |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Yupanqui Reserves |
Excursionistas Reserves |
13:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Luzern U21 |
Breitenrain |
15:00 |
International Friendly |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
Bahrain |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Toluca U23 |
Monterrey U23 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Jonsereds IF |
Hacken |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Orlando Pirates |
Moroka Swallows |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Sao Bernardo/SP(W) |
Palmeiras SP (W) |
11:30 |
Norwegian Junior U19 |
Haugesund U19 |
Tromso U19 |
13:00 |
Colombia Regional League |
Envigado FC Reserves |
Rojo FC |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Kopetdag Asgabat |
FC MERW |
14:00 |
Macedonian First Football League |
Voska Sport |
FC Struga Trim Lum |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Queretaro U23 |
Atlas U23 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Universitario de Deportes Reserves |
Deportivo Garcilaso Reserves |
17:00 |
Denmark 2 Division Women |
Naesby BK (W) |
Vejle (W) |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Real SC U20 |
CF Com Vida Saf U20 |
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Spartak Radostka |
Dolny Kubin |
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Svaty Jur |
Slovan Bratislava |
15:30 |
Slovakia Cup |
SK Bab |
OFK Malzenice |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bhawanipore |
WB Police SC |
00:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
CS Herediano (W) |
Sporting San Jose (W) |
22:00 |
Grenada Premier Division |
Happy Hill FC |
St Johns SC |
18:00 |
Iceland U19 League |
Breidablik Augnablik II U19 |
HK Kopavogur Ymir II U19 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Yadanabon FC |
Hantharwady United |
11:30 |
Norwegian Junior U19 |
Bodo Glimt U19 |
Sogndal U19 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Thimphu FC |
RTC FC |
15:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Kfar Shalem |
SC Maccabi Ashdod |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Sportivo Italiano Reserves |
San Martin Burzaco Reserves |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Leandro N. Alem Reserves |
El Porvenir Reserves |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Fredrikstad U19 |
Nordstrand U19 |
18:15 |
Malta Women Division 1 |
San Gwann FC (W) |
Mgarr (W) |
18:15 |
Malta Women Division 1 |
Hibernians (W) |
Valletta FC (W) |
18:15 |
Malta Women Division 1 |
Swieqi United (W) |
Martal Method (W) |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Always Ready |
Independiente Petrolero |
00:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
CA 9 de Julio Rafaela |
Penarol De Rafaela |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Mawyawadi |
Laconi Lian |
10:00 |
Korea Challengers League |
Changwon City |
Goyang KH FC |
11:30 |
WAUS WD1 |
Murdoch University Melville FC (W) |
Subiaco AFC (W) |
15:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Costa Rica (W) U17 |
St. Vincent Grenadines (W)(17 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Dunarea Calarasi |
CS Gloria Albesti |
15:59 |
Czech Group D League |
SK Batov |
Slavicin |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Gorslev IF |
AB Tarnby |
16:45 |
Denmark - 4.Liga |
Tarnby FF |
Naestved IF |
17:00 |
Lithuania II Lyga |
FM Klaipedos |
Hegelmann Litauen II |
18:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Guatemala U17(W) |
St. Kitts and Nevis U17(W) |
18:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Ragsveds IF |
FC Nacka Iliria |
18:00 |
Copa LFPB |
Libertad Gran Mamore FC |
Bolivar |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Coleraine Reserves |
Carrick Rangers Reserves |
22:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Haiti (W) U17 |
Sint Maarten U17 (W) |
10:00 |
International Friendly |
North Bangkok College |
Singapore U23 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACS Vedita Colonesti MS |
Craiova Fc Universitatea B |
17:00 |
Latvia 3. Liga |
FK RSU |
AFA Olaine 2 |
02:15 |
Australia Tasmania Super League Women |
Devonport Strikers (W) |
Kingborough Lions (W) |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Cashmere Technical |
Ferrymead Bays |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Devonport City Reserves |
Somerset |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Sunshine Coast U23 |
WDSC Wolves U23 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Albany Creek U23 |
Surfers Paradise U23 |
07:00 |
Korea League 4 |
Jeonbuk Hyundai Motors II |
Goyang Happiness FC |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bankstown City Lions U20 |
Northern Tigers U20 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Robina City Blue |
Musgrave Yellow |
08:00 |
Turkey A2 League U19 |
Giresunspor U19 |
Sivasspor U19 |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Buyuksehir BLD.Spor U19 |
Galatasaray U19 |
09:00 |
SVK U19 A |
SCP RuzomberokU19 |
FK Pohronie U19 |
10:00 |
J2 League |
Fujieda MYFC |
Thespa Kusatsu |
10:00 |
Singapore League |
Tanjong Pagar Utd |
DPMM FC |
10:00 |
Singapore League |
Balestier Khalsa FC |
Tampines Rovers FC |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Energetik-BGU Minsk Reserves |
Neman Grodno Reserves |
10:00 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Lusitania Dos Acores U19 |
GD Estoril-Praia U19 |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
FC Kobenhavn U19 |
Nordsjaelland U19 |
11:00 |
Turkey A2 League U19 |
Besiktas JK U19 |
Yeni Malatyaspor U19 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
AFC Keltik |
JPS |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Gonsenheim |
Arminia Ludwigshafen |
12:00 |
Italian Serie B |
Lecco |
Spezia |
12:00 |
Poland III Liga |
Orzel Ryczow |
Poprad Muszyna |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Kickers Emden |
Arminia Hannover |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Manjung City FC |
Imigresen FC |
13:00 |
Women Norwegian Toppserien |
Stabaek (W) |
Rosenborg BK (W) |
13:00 |
Belarusian Premier League |
Dinamo Minsk |
BATE Borisov |
13:00 |
South Africa League Women |
Luso Africa (W) |
Blue Birds FC (W) |
13:00 |
South Africa League Women |
Kempton Park FC (W) |
Nicko Taurus (W) |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC MERW |
Sagadam FK |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Kaiserslautern (Youth) |
Rot-Weiss Koblenz |
14:00 |
Belgian Pro League |
Royal Antwerp |
KAA Gent |
14:00 |
Belgian Second Division |
Standard Liege II |
Beerschot Wilrijk |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Rukh Vynnyky |
Dnipro-1 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Dynamo Kyiv |
Veres |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Usti nad Labem |
Slovan Liberec II |
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Freienbach |
FC Winterthur U21 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
FC Koper |
NK Rogaska |
15:30 |
Finland Championship U20 |
GrIFK U20 |
HJS U20 |
15:59 |
Israel Premier League |
Maccabi Haifa |
Hapoel Petah Tikva |
15:59 |
Poland Ekstraklasa |
Lech Poznan |
Rakow Czestochowa |
15:59 |
Austria Landesliga |
Simmeringer SC |
Stadlau |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
CD Mafra U19 |
Uniao Leiria U19 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Pacos Ferreira U19 |
Boavista U19 |
16:30 |
Chile Primera Division |
Huachipato |
Palestino |
16:45 |
Holland Eredivisie |
PSV Eindhoven |
Go Ahead Eagles |
18:00 |
Canadian Premier Soccer League |
SC Scarborough Ontario |
Dynamo Toronto |
18:30 |
Switzerland Super League |
Young Boys |
Stade Ouchy |
18:30 |
Slovak Super Liga |
MFK Ruzomberok |
Slovan Bratislava |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Istanbulspor |
Galatasaray |
19:00 |
Chile Primera B |
Cobreloa |
Deportes Santa Cruz |
19:00 |
Chile Primera D |
Deportes Rengo |
San Antonio Unido |
19:00 |
Chile Primera D |
Linares Unido |
General VelAsquez |
20:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Serbian White Eagles |
Weston United |
22:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Toronto Falcons |
Ooty Black Pearl |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Kasimpasa U19 |
Gazisehir Gaziantep FK U19 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Magni |
KFS Vestmannaeyjar |
15:59 |
Mexico Segunda Division |
Club Canoneros Marina |
Artesanos Metepec FC |
15:59 |
Chile Primera D |
Chimbarongo FC |
Comunal Cabrero |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Schwaben Augsburg |
TSV Landsberg |
09:30 |
India Mizoram Premier League |
Chhinga Veng FC |
Mizoram Police FC |
00:00 |
Chile Primera Division |
Curico Unido |
O.Higgins |
02:00 |
Guatemala D2 |
Quiche FC |
CSD Solola |
03:00 |
OFC Olympic Qualifying Tournament |
New Zealand U23 |
Papua New GuineaU23 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Mt Druitt Town Rangers U20 |
Wollongong Wolves U20 |
09:00 |
International Club Friendly |
Strasbourg W |
Riegelsberg (W) |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
VfL Bochum U19 |
Arminia Bielefeld U19 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Chinland |
Ayeyawady united |
10:00 |
Romania Liga I |
CSM Politehnica Iasi |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
10:00 |
Singapore League |
Albirex Niigata FC |
Hougang United FC |
10:00 |
Singapore League |
Lion City Sailors |
Geylang United FC |
11:30 |
Belgian Pro League |
Club Brugge |
Racing Genk |
12:00 |
Ukraine Division 3 |
Skala 1911 Stryi |
VAST Mykolaiv |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Mlada Boleslav |
FC Viktoria Plzen |
13:00 |
Burundi League |
Bumamuru |
Kayanza Utd |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Arkadag FK |
Energetik Mary |
13:00 |
France Youth U19 League |
Ajaccio U19 |
Ajaccio Gfco U19 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Rodez Aveyron U19 |
Saint Etienne U19 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Jeunesse Molenbeek |
Saint Gilloise |
14:00 |
Macedonian First Football League |
FC Struga Trim Lum |
FC Vardar Skopje |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Khimik-Avgust |
FK Zenit Izhevsk |
14:30 |
Czech Group D League |
Kozlovice |
FK Nove Sady |
15:00 |
Kosovo Superliga |
KF Drita Gjilan |
KF Ballkani |
15:45 |
Kuwait first Division Leagus |
Al-Yarmouk |
Burgan SC |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Arda |
Levski Sofia |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Leones del Norte (W) |
ECU Universidad Catolica (W) |
16:30 |
Chile Primera Division |
CD Magallanes |
Colo Colo |
16:45 |
Holland Eredivisie |
FC Twente Enschede |
Vitesse Arnhem |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
APOEL Nicosia |
AEP Paphos |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Pogon Szczecin |
Legia Warszawa |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Argentino de Rosario |
Mercedes |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Centro Espanol |
CA Lugano |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Deportivo Paraguayo |
Sportivo Barracas |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
El Porvenir |
Deportivo Muniz |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Juventud Unida |
Central Ballester |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Fenerbahce |
Istanbul Basaksehir |
19:00 |
Holland Eredivisie |
AFC Ajax |
Volendam |
19:00 |
Chile Primera D |
Iberia Los Angeles |
Melipilla |
20:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pereira |
Aguilas Doradas |
20:00 |
The women's league of Argentina |
River Plate (W) |
San Lorenzo (W) |
20:00 |
The women's league of Argentina |
Huracan (W) |
Lanus (W) |
20:00 |
Chile Primera D |
Fernandez Vial |
CD Trasandino de Los Andes |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Bath Estate |
Portsmouth Bombers |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Rabo Peixe |
Sertanense FC |
19:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Legiao FC (W) |
Ceilandia (W) |
20:00 |
Chile Primera D |
Concon National |
Colchagua CD |
09:30 |
Bosnia Herzegovina 1st League Women |
ZNK SFK 2000 (W) |
ZFNK Emina (W) |
08:30 |
International Club Friendly |
USD Casatese |
Legnano |
21:00 |
Honduras Liga de Ascenso |
CA Boca Juniors Tocoa |
Social Sol |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Bravo U19 |
Brinje Grosuplje U19 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Ilves Tampere II |
HJS Akatemia |
17:00 |
Norway Division 4 |
KFUM 2 |
Follo |
18:00 |
Holland Eredivisie |
AZ Alkmaar |
Heracles Almelo |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Adana Demirspor |
Besiktas JK |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Carrick Rangers Reserves |
Cliftonville Reserves |
12:00 |
Uruguay Reserve League |
Plaza Colonia Reseves |
CA River Plate Reserves |
15:59 |
Latvia 3. Liga |
Upesciema Warriors |
RTU Riga |
08:00 |
WK League |
Sejong Gumi Sportstoto (W) |
Changnyeong (W) |
09:00 |
Myanmar Professional League |
YANGON UNITED |
Yadanabon FC |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Ispe FC |
Dagon FC |
11:00 |
Denmark Reserve League |
Kobenhavn Reserve |
Randers FC Reserve |
11:30 |
Denmark - 4.Liga |
Hedensted |
Aarhus Fremad 2 |
12:00 |
Italian Serie B |
Como |
Lecco |
15:00 |
Czech Republic Cup |
SK Petrin Plzen |
Marianske Lazne |
15:59 |
Germany Regionalliga |
SV Schalding Heining |
FV Illertissen |
15:59 |
Georgia Division |
Lokomotiv Tbilisi |
Gareji Sagarejo |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Wacker Burghausen |
Greuther Furth (Youth) |
18:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Espanol |
Berazategui |
18:00 |
Copa LFPB |
Oriente Petrolero |
Jorge Wilstermann |
18:00 |
Copa LFPB |
Real Tomayapo |
Royal Pari FC |
18:00 |
Copa LFPB |
Club Guabira |
Aurora |
18:00 |
Copa LFPB |
Nacional Potosi |
Independiente Petrolero |
18:00 |
Copa LFPB |
Vaca Diez |
Always Ready |
20:00 |
Primera Division de El Salvador |
CD Platense Municipal Zacatecoluca |
Aguila |
20:00 |
Primera Division de El Salvador |
Santa Tecla |
Jocoro FC |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Palmeiras SP (W) |
SKA Brasil (W) |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Pinda SC (W) |
Realidade Jovem/SP (W) |
10:00 |
International Friendly |
Bangkok United FC |
Singapore U23 |
09:00 |
Latvia Division 2 |
Beitar |
Valmieras FK II |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Hantharwady United |
Mahar United |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Laconi Lian |
Shan United |
13:00 |
Albania Super league |
Partizani Tirana |
KF Laci |
13:00 |
Albania Super league |
KS Perparimi Kukesi |
Egnatia |
14:30 |
Croatia Cup |
NK PAPUK ORAHOVICA |
NK Grobnican |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Slovan Velvary |
FK Graffin Vlasim |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Spartak Sobeslav |
Hradec Kralove |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Unicov |
MFK Karvina |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Povltava FA |
Viktoria Zizkov |
15:00 |
Poland League Women |
Lech Poznan UAM (W) |
SWD Wodzislaw Slaski (W) |
15:00 |
Bosnia Herzegovina Regional Cup |
FK Krupa |
Laktasi |
15:45 |
Finland Kolmonen |
PKKU II |
KoiPS |
17:00 |
Germany Landespokal |
ATSV Sebaldsbruck |
Blumenthaler SV |
17:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Alajuelense (W) |
Saprissa (W) |
17:30 |
Germany Landespokal |
Fc Remscheid |
Wuppertaler |
17:30 |
Germany Landespokal |
Schwarz Weiss Alstaden |
Cronenberger SC |
17:30 |
Germany Landespokal |
Sportvereinigung Hilden 05/06 |
SF Baumberg |
17:30 |
Germany Landespokal |
Spvg Solingen-Wald 03 |
SSVg Velbert |
18:00 |
Iceland U19 League |
FH Hafnarfjordur U19 |
Fylkir/Ellidi U19 |
18:00 |
Belgium Second Amateur Divisio |
Zulte-Waregem II |
Eendracht Aalst |
20:00 |
Colombia Copa Cup |
Independiente Santa Fe |
Deportivo Pereira |
20:00 |
Colombia Copa Cup |
Millonarios |
Alianza Petrolera |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Deportivo Armenio |
CA San Miguel |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
UAI Urquiza |
Talleres Rem de Escalada |
15:00 |
Poland III Liga |
KS Mszczonowianka |
KTS Weszlo |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SSV Reutlingen 05 |
FV Ravensburg |
17:00 |
Guatemala Segunda Division |
Siquinala FC |
FC Democratence |
18:15 |
Poland Regional League |
AKS SMS Lodz II |
GKS Ksawerow |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Kachin United FC |
Mawyawadi |
10:30 |
India Punjab Super League |
Jagat Singh Palahi FA |
Sri Hargobind Sahib FA |
11:30 |
Norwegian Junior U19 |
Haugesund U19 |
Tromso U19 |
12:00 |
Armenia Premier League |
Urartu |
FC West Armenia |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Thimphu FC |
Transport United FC |
15:59 |
Israel Leumit League |
Hapoel Rishon Lezion |
Hapoel Kfar Saba |
15:59 |
Israel Leumit League |
Bnei Yehuda Tel Aviv |
Kafr Qasim |
15:59 |
Israel Leumit League |
Sectzya Nes Ziona |
Hapoel Umm Al Fahm |
16:30 |
Persian Gulf Pro League |
Malavan |
Peykan |
17:00 |
Germany Landespokal |
Rather SV |
PSV Wesel-Lackhausen |
17:30 |
Germany Landespokal |
DJK Neuss Gnadental 1959 |
TuRU Dusseldorf |
17:45 |
Germany Landespokal |
TUSEM Essen |
DJK Adler Union Frintrop |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Serrano BA |
Boavista S.C. |
18:00 |
Persian Gulf Pro League |
Sanat-Naft |
Gol Gohar FC |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Drogheda Town FC |
Rush Athletic |
18:50 |
Colombia Copa Cup |
Cucuta |
Dep.Independiente Medellin |
17:30 |
Israel Cup |
Shimshon Tel Aviv |
Hapoel Herzliya |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Cori Sabba Youth |
Tiradentes PI U20 |
18:00 |
International Friendly |
Jordan U23 |
Palestine U23 |
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
Paro FC |
Druk Lhayul FC |
13:00 |
Colombia Regional League |
Envigado FC Reserves |
Rojo FC |
15:00 |
Hungary U19 A League |
III.Keruleti TVE U19 |
Illes Akademia Haladas U19 |
18:15 |
Malta Women Division 1 |
Birkirkara (W) |
Lija Athletic (W) |
18:15 |
Malta Women Division 1 |
San Gwann FC (W) |
Mgarr (W) |
18:15 |
Malta Women Division 1 |
Hibernians (W) |
Valletta FC (W) |
18:15 |
Malta Women Division 1 |
Swieqi United (W) |
Martal Method (W) |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Sion Swifts (W) |
Cliftonville LFC (W) |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Picos U20 |
Piaui U20 |
22:00 |
Israel Cup |
Hapoel Bnei Zalfa |
Tzeirey Kafr Kana |
22:00 |
Israel Cup |
Hapoel Bueine |
Maccabi Nujeidat Ahmed |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Guairena |
General Caballero LJM |
15:00 |
International Friendly |
Yemen U23 |
Sudan U23 |
15:00 |
International Club Friendly |
Cannes AS (W) |
Montauban (W) |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Afturelding (W) |
Fram Reykjavik (W) |
17:30 |
Germany Landesliga (cup) |
FC Unterföhring |
FC Garmisch-Partenkirchen |
07:00 |
Hong Kong Premier League |
Southern District |
Hong Kong FC |
08:00 |
Korea League 4 |
Goyang Happiness FC |
Jungnang Chorus Mustang FC |
08:00 |
Thai League Cup |
Khelang United |
See Khwae City |
08:00 |
Thai League Cup |
Kamphaeng Phet |
Nakhon Mae Sot United FC |
08:00 |
Thai League Cup |
Pluakdaeng United |
CHACHOENGSAO HI-TEK FC |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FSV Mainz 05 U17 |
Bayern Munchen U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bayer Leverkusen U17 |
Monchengladbach U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FC Schalke 04 U17 |
MSV Duisburg U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Viktoria koln(U17) |
Koln U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
RW Essen U17 |
Bochum U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
VfB Waltrop U17 |
Dortmund U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Blumenthaler SV U17 |
Union Berlin U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
RasenBallsport LeipzigU17 |
Hamburger SV U17 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Werder Bremen U17 |
Chemnitzer(U17) |
09:30 |
Germany Youth U17 League |
Jahn Regensburg U17 |
Augsburg U17 |
09:45 |
Denmark Youth U19 |
Esbjerg U19 |
Lyngby Fodbold Club U19 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Goyang KH FC |
Gyeongju KHNP |
10:00 |
Hong Kong Premier League |
Eastern A.A Football Team |
Kitchee |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu JK Maag Tammeka B |
Nomme JK Kalju II |
10:00 |
Thai League Cup |
KONGKRILAS UNITED |
Phitsanulok FC |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Bate Borisov Reserves |
Dinamo Brest Reserves |
10:00 |
Belarus Reserve League |
FC Slutsk Reserves |
Smorgon 2 |
10:00 |
Germany Youth U17 League |
Karlsruher SC U17 |
SC Freiburg U17 |
10:30 |
Denmark Youth U19 |
Vejle U19 |
Sonderjyske U19 |
10:30 |
Denmark Youth U19 |
BrondbyU19 |
Horsens U19 |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Nordsjaelland U19 |
Randers Freja U19 |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Midtjylland U19 |
FC Kobenhavn U19 |
11:00 |
Thai League Cup |
Bankhai United |
RBRU CHANTHABURI UNITED |
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Eintracht Frankfurt U17 |
Kaiserslautern U17 |
11:00 |
Germany Youth U17 League |
FC IngolstadtU17 |
FC Heidenheim U17 |
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Arminia Bielefeld U17 |
Fortuna Dusseldorf U17 |
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Holstein Kiel U17 |
Hertha BSC Berlin U17 |
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Dynamo DresdenU17 |
Energie Cottbus U17 |
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Varde (W) |
Sundby BK (W) |
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Osterbro IF (W) |
Naestved HG (W) |
12:00 |
Denmark Youth U19 |
Aarhus AGF U19 |
Aalborg BK U19 |
12:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Hakkarigucu SK (W) |
Fenerbahce SK (W) |
12:00 |
Moldova Division 2 |
Real Succes |
Olimp Comrat |
12:00 |
Moldova Division 2 |
Saxan Ceadir Lunga |
Speranta Nisporeni |
12:00 |
Moldova Division 2 |
Iskra Stal Ribnita |
Dinamo-Auto |
12:00 |
France Youth U19 League |
Ajaccio Gfco U19 |
Saint Etienne U19 |
12:00 |
Germany Youth U17 League |
Hoffenheim U17 |
Nurnberg U17 |
12:00 |
Germany Youth U17 League |
Viktoria Berlin U17 |
St. PauliU17 |
12:15 |
Danish U17 |
Esbjerg FB U17 |
LYNGBY FODBOLD CLUB U17 |
13:00 |
Danish U17 |
VejleU17 |
Sonderjyske U17 |
13:00 |
Danish U17 |
Brondby IFU17 |
Horsens U17 |
13:00 |
Belgium Women 1st National |
Gent B (W) |
Ladies Genk B (W) |
13:00 |
Burundi League |
Musongati FC |
Le Messager Ngozi |
13:15 |
Danish U17 |
Midtjylland U17 |
FC Kobenhavn U17 |
13:30 |
Danish U17 |
Nordsjaelland U17 |
Randers FC U17 |
14:00 |
England FA Cup |
Guiseley |
Marine |
14:00 |
England FA Cup |
FC United of Manchester |
Barnoldswick Town |
14:00 |
England FA Cup |
Anstey Nomads |
Hanley Town |
14:00 |
England FA Cup |
Stratford Town |
Spalding United |
14:00 |
England FA Cup |
Ware |
Dereham |
14:00 |
England FA Cup |
Redhill |
Herne Bay |
14:00 |
England FA Cup |
Burgess Hill Town |
Bognor Regis Town |
14:00 |
England FA Cup |
Leatherhead |
Horsham |
14:00 |
England FA Cup |
Knaphill |
Hanwell Town |
14:00 |
England FA Cup |
Hungerford Town |
Petersfield Town |
14:00 |
England FA Cup |
Tiverton Town |
Wimborne Town |
14:00 |
England FA Cup |
Bishop Auckland |
West Auckland Town |
14:00 |
England FA Cup |
Charnock Richard |
Runcorn Linnets |
14:00 |
England FA Cup |
Prescot Cables |
North Ferriby United |
14:00 |
England FA Cup |
Clitheroe |
Hyde F.C. |
14:00 |
England FA Cup |
Guisborough Town |
Atherton Collieries |
14:00 |
England FA Cup |
Consett AFC |
Bradford Park Avenue |
14:00 |
England FA Cup |
Ossett United |
Marske United |
14:00 |
England FA Cup |
Warrington Rylands |
Stockton Town |
14:00 |
England FA Cup |
Bamber Bridge |
Mossley |
14:00 |
England FA Cup |
Tadcaster Albion |
Heaton Stannington |
14:00 |
England FA Cup |
Morpeth Town |
Radcliffe Borough |
14:00 |
England FA Cup |
Nantwich Town |
Shifnal Town |
14:00 |
England FA Cup |
Redditch United |
Boldmere St Michaels |
14:00 |
England FA Cup |
Lincoln United |
Kidsgrove Athletic |
14:00 |
England FA Cup |
Sporting Khalsa |
Darlaston Town |
14:00 |
England FA Cup |
Ashby Ivanhoe |
Bromsgrove Sporting FC |
14:00 |
England FA Cup |
Sherwood Colliery |
Worcester City |
14:00 |
England FA Cup |
Stafford Rangers |
Atherstone Town |
14:00 |
England FA Cup |
Leamington |
Coleshill Town |
14:00 |
England FA Cup |
Mickleover Sports |
Ilkeston Town |
14:00 |
England FA Cup |
Halesowen Town |
Rugby Borough |
14:00 |
England FA Cup |
Harborough Town |
Stamford |
14:00 |
England FA Cup |
Long Eaton Utd |
Stourbridge |
14:00 |
England FA Cup |
leek Town |
Grimsby Borough |
14:00 |
England FA Cup |
Hornchurch |
Fakenham Town |
14:00 |
England FA Cup |
Heybridge Swifts |
Gorleston |
14:00 |
England FA Cup |
Hitchin Town |
Welwyn Garden City |
14:00 |
England FA Cup |
Hullbridge Sports |
Kettering Town |
14:00 |
England FA Cup |
Leighton Town |
Cambridge City |
14:00 |
England FA Cup |
Concord Rangers |
Wroxham |
14:00 |
England FA Cup |
Billericay Town |
Stowmarket Town |
14:00 |
England FA Cup |
Enfield Town |
Potters Bar Town |
14:00 |
England FA Cup |
Canvey Island |
Lowestoft Town |
14:00 |
England FA Cup |
Hashtag United |
Brentwood Town |
14:00 |
England FA Cup |
FC Romania |
Needham Market |
14:00 |
England FA Cup |
Royston Town |
Cheshunt |
14:00 |
England FA Cup |
Leiston FC |
St Ives Town |
14:00 |
England FA Cup |
Dulwich Hamlet |
Haringey Borough |
14:00 |
England FA Cup |
Berkhamsted Town |
Beckenham Town |
14:00 |
England FA Cup |
Walton Hersham |
Chesham United |
14:00 |
England FA Cup |
Whitstable Town |
Wingate Finchley |
14:00 |
England FA Cup |
Chatham Town |
Ramsgate |
14:00 |
England FA Cup |
Hendon |
Margate |
14:00 |
England FA Cup |
Hartley Wintney |
Folkestone |
14:00 |
England FA Cup |
Sepei Unite |
Kennington |
14:00 |
England FA Cup |
Lancing |
Carshalton Athletic FC |
14:00 |
England FA Cup |
Hythe Town |
Hanworth Villa |
14:00 |
England FA Cup |
Cray Wanderers |
Newhaven |
14:00 |
England FA Cup |
Sevenoaks Town |
Whitehawk |
14:00 |
England FA Cup |
Hayes Yeading United |
Chertsey Town |
14:00 |
England FA Cup |
Flackwell Heath |
Farnham Town |
14:00 |
England FA Cup |
Marlow |
Croydon Athletic |
14:00 |
England FA Cup |
Binfield |
Northwood |
14:00 |
England FA Cup |
Erith Belvedere |
Hastings United |
14:00 |
England FA Cup |
Hadley |
Steyning Town |
14:00 |
England FA Cup |
Southall FC |
Beaconsfield SYCOB |
14:00 |
England FA Cup |
Faversham Town |
lewes |
14:00 |
England FA Cup |
Ascot United |
Westfields |
14:00 |
England FA Cup |
Harrow Borough |
Bracknell Town |
14:00 |
England FA Cup |
AFC Stoneham |
Basingstoke Town |
14:00 |
England FA Cup |
Swindon Supermarine |
Cribbs |
14:00 |
England FA Cup |
Mousehole |
Bashley |
14:00 |
England FA Cup |
AFC Totton |
Sholing FC |
14:00 |
England FA Cup |
Winchester City |
Evesham United |
14:00 |
England FA Cup |
Poole Town |
Barnstaple Town |
14:00 |
England FA Cup |
Horndean |
Bideford AFC |
14:00 |
England FA Cup |
Frome Town |
Clevedon Town |
14:00 |
England FA Cup |
Reading Town |
Shaftesbury Town |
14:00 |
England FA Cup |
Salisbury FC |
Bridgwater Town |
14:00 |
England FA Cup |
Didcot Town |
AFC Portchester |
14:00 |
England FA Cup |
Bishop·s Cleeve |
Bristol Manor Farm |
14:00 |
England FA Cup |
Larkhall Athletic |
Moneyfields |
14:00 |
England FA Cup |
Merthyr Town |
Yate Town |
14:00 |
England FA Cup |
Plymouth Parkway |
Dorchester Town |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Zorya |
Dynamo Kyiv |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Banks o Dee |
Lossiemouth |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Brora Rangers |
Inverurie Loco Works |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Buckie Thistle FC |
Huntly |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Deveronvale |
Forres Mechanics |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Keith |
Formartine United |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Rothes |
Brechin City |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Wick Academy |
Turriff United |
14:00 |
Belgium Women 1st National |
Famkes Merkem (W) |
Eendracht Aalst (W) |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Celtic B |
Albion Rovers |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Gala Fairydean |
Stirling University |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Tranent Juniors |
Gretna |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Berwick Rangers |
Cowdenbeath |
14:00 |
Ukraine Division 3 |
Niva Vinica |
Skala 1911 Stryi |
14:00 |
Ukraine Division 3 |
UCSA |
Real Pharma Ovidiopol |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Dietikon |
Langenthal |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Koniz |
FC Schotz |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
solothurn |
Rotkreuz |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Bassecourt |
Wohlen |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Emmenbrucke |
SV Muttenz |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Gossau |
USV Eschen Mauren |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Linth 04 |
Freienbach |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Kreuzlingen |
FC Tuggen |
14:15 |
Danish U17 |
AGF Viby U17 |
AalborgU17 |
14:30 |
Belgium Women 1st National |
Club Brugge II (W) |
Moldavo (W) |
14:30 |
Switzerland Promotion League |
Lausanne SportsU21 |
Vevey Sports |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
HSK Zrinjski Mostar |
NK Siroki Brijeg |
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Echallens |
Meyrin |
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Monthey |
Pully Football |
15:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Naters |
Yverdon II |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Club Leon U23 |
Necaxa U23 |
15:30 |
Switzerland Promotion League |
Chenois |
Portalban/Gletterens |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Bourgoin Jallieu |
Frejus St-Raphael |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Cannes AS |
Andrezieux |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Blois |
Les Herbiers |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Bourges |
Romorantin |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Trelissac |
Paris 13 Atletico |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Colmar |
Saint Quentin |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Macon |
Feignies |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Beauvais |
Racing Club de France |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Voltigeurs Chateaubriant |
Granville |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Dinan Lehon FC |
Aubervilliers |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Guingamp B |
Lorient B |
15:59 |
French Championnat Amateur |
AF Virois |
Chambly FC |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Angers II |
La Roche VF |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Bourg Peronnas |
AS Furiani Agliani |
15:59 |
Futsal Spain Division De Honor |
Peinsa F.S. Cartagena Futsal |
Noia Portus Apostoli Futsal |
15:59 |
Futsal Spain Division De Honor |
Catgas Energia Futsal |
Palma Futsal |
15:59 |
Futsal Spain Division De Honor |
Cordoba Futsal |
Vaidepenas Futsal |
15:59 |
Futsal Spain Division De Honor |
Peniscola Futsal |
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal |
15:59 |
Futsal Spain Division De Honor |
Inter Movistar Futsal |
UD Alzira Futsal |
15:59 |
Futsal Spain Division De Honor |
Xota Navarra Futsal |
F.C.Barcelona Futsal |
15:59 |
Futsal Spain Division De Honor |
Real Betis Futsal |
EiPozo Murcia Turistica Futsal |
15:59 |
Botola 2 |
Kawkab de Marrakech |
USM Oujda |
15:59 |
Botola 2 |
JSM Jeunesse Sportive El Massi |
Ittifaq Marrakech |
15:59 |
Botola 2 |
Olympique Dcheira |
Chabab Atlas Khenifra |
15:59 |
Botola 2 |
Raja de Beni Mellal |
DHJ Difaa Hassani Jadidi |
15:59 |
Botola 2 |
Wydad Fes |
OCK Olympique de Khouribga |
15:59 |
Botola 2 |
RCOZ Oued Zem |
CODM Meknes |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
SC Uniao Torreense U19 |
Lusitania Dos Acores U19 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Muri |
FC Munsingen |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
FC Kosova Zurich |
Grasshoppers U21 |
16:30 |
French Championnat Amateur |
Avoine |
Libourne Saint Seurin |
14:00 |
England FA Cup |
Woodford Town |
Felixstowe Walton United |
14:00 |
England FA Cup |
Okehampton Argyle |
Highworth Town |
16:30 |
Malta Women Division 1 |
Lija Athletic (W) |
San Gwann FC (W) |
19:00 |
Malta Women Division 1 |
Mgarr (W) |
Hibernians (W) |
10:00 |
Denmark - 4.Liga |
Vorup FB |
AaB 2 |
12:00 |
Denmark - 4.Liga |
Aarhus Fremad 2 |
Fjordager IF |
14:00 |
Albania Division 2 |
KS Bylis |
Burreli |
14:00 |
Albania Division 2 |
Luzi 2008 |
Flamurtari |
14:00 |
Albania Division 2 |
Tomori berat |
KS Korabi Peshkopi |
11:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
ASA Aarhus (W) |
Odense BK (W) |
05:30 |
Australia South Australia State League 2 |
Salisbury United |
Modbury Vista |